Ogród

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Ogród

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem ogrodów. Jeżeli szukacie akcesoriów oraz wyposażenia do Waszego ogrodu, to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu internetowego, w którym zakupicie m.in. parasole stalowe .

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Ogród

Post autor: modnisia34 »

Ogród to może być wspaniałe miejsce o ile zadba się o odpowiedni nastrój. Na pewno lampy z oferty tego sklepu miloohome/pl/ogrod/lampy.html będą idealne i świetnie się sprawdzą dając przyjemne światło. Jest to tylko część ich oferty która pozwoli należycie wyposażyć ogród tak aby miło spędzić czas.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Ogród

Post autor: jula »

Ja ostatnio czytałam na lemeridien/pl/rododendron-sadzenie-stanowisko-uprawa-pielegnacja-wymagania/ o rododendronie. Mam zamiar posadzić tą roślinę w naszym ogrodzie. Mam nadzieję, że się przyjmie.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Ogród

Post autor: hannah »

Warto też poszperać w sieci za architekturą ogrodową. Bardzo duży jej wybór można znaleźć na przykład w Ogrodolandii. Serdecznie polecam odwiedzić ich stronę pod adresem ogrodolandia.i-koszalin/pl/ . Może akurat i Wy znajdziecie u nich coś ciekawego do Waszych ogrodów.

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Ogród

Post autor: kendal »

Jak macie dzieci, to pomyślcie też o wygospdarowaniu miejsca dla nich. Osobiście polecam te trampoliny: trampoliny24/pl/nowe-trampoliny-jysk/ U nas dzieci bardzo chętnie bawią się na dworze i świeżym powietrzu, odkąd kupiłam im trampolinę.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Ogród

Post autor: nosleep »

Aranżując ogród warto pomyśleć o wykonaniu ciekawych i praktycznych ścieżek. Jednym ze sposobów na przygotowanie wygodnych ścieżek w ogrodzie jest wykorzystanie bruku klinkierowego. Bruk taki jest bardzo wytrzymały, a poza tym wygląda efektownie. Dostępny jest w bardzo różnych kolorach. Szeroki wybór bruku klinkierowego znajdziecie w ofercie producenta, firmy Feldhaus feldhaus/pl/. Bruk klinkierowy można układać w różnych konfiguracjach, dzięki czemu można uzyskać bardzo ciekawy efekt.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Ogród

Post autor: furka »

Wszystko super, tylko trzeba pamiętać, że ogród będzie wyglądał świetnie tylko wtedy gdy będziemy o niego dbać. Bez tego ani rusz. Dlatego uważam, że trzeba sobie życie ułatwiać i korzystać z rozwiązań inteligentnych, jak fhome/pl/systemy-inteligentnego-sterowania/inteligentny-ogrod/ Fajnie, że poza systemem nawadniania takie rozwiązania pozwalają wygodnie i prosto sterować również innymi elementami, jak markizy czy oświetlenie. Dla mnie po prostu bomba.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Ogród

Post autor: daga »

Jako ogrodnik mam sporo problemów z utrzymaniem jednego konceptu na ogród. Ciągle coś zmieniam, potem okazuje się, że jedno nie pasuje do drugiego i jakoś to tak wszystko się plącze. Dlatego ogólnie mam problem z dekoracjami. Stąd mój pomysł jest taki, by projektowanie ogrodów nowoczesnych zamówić. Taki designer wszystko dopasuje i mój problem się skończy :) .

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Ogród

Post autor: kasiunia »

Sezon ogrodowy czas zacząć. Nie masz ogrodu? to może taras lub balkon , które należy wyposażyć w odpowiednie meble i urządzenia. Warto odwiedzić sklep Garden Space w Jankach , bez względu na to gdzie się relaksujesz znajdziesz coś co cię zainteresuje. Dobre ceny i i obsługa na poziomie - to wystarczy.

aklinka
Posty: 288
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Ogród

Post autor: aklinka »

Ja właśnie jestem w trakcie urządzania ogrodu i zdecydowanie za mało mam w nim roślin. Tak sobie myślę, by dokupić tutaj florexpol.eu/301-nasiona dodatkowe nasiona i wysadzić różne gatunku kwiatów. Tak żeby było kolorowo i przyjemnie w ogrodzie :)

ODPOWIEDZ