Żurawie budowlane

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Żurawie budowlane

Post autor: agentka »

Planujecie wynająć sobie źurawie na budowę, a nie kojarzycie totalnie żadnej solidnej firmy i szukacie na oślep? Mam dla was namiar na dobrą firmę tomczyk.waw/pl/realizacje , działają na rynku już wiele lat. Mają dużą flotę maszyn i do tego oferują jeszcze usługi transportowe, co jest ich dodatkowym atutem.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Żurawie budowlane

Post autor: Kamila »

A skoro już mowa o sprzętach budowlanych, to czy słyszeliście o tym, żeby na budowie był wykorzystywany do transportu materiałów wózek widłowy terenowy? Ja czytałam o tym ostatnio na stronie internetowej budnet/pl/Ile_kosztuje_wozek_widlowy_terenowy_i_dlaczego_warto_go_kupic_Sprawdz,Elektronarzedzia_narzedzia_budowlane,146492-czytaj.html. Co o tym sądzicie? Czy zdarzyło się Wam wykorzystywać podczas budowy taki właśnie sprzęt?

zuzula12
Posty: 1485
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Żurawie budowlane

Post autor: zuzula12 »

Warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Prowadzę firmę zajmującą się elektryką i w moim przypadku wszelkie potrzebne mi materiał elektrycznej zamawiam w sprawdzonej hurtowni elektrotechniczej - https://rager.wroclaw.pl/fotowoltaika,c30.html .

ODPOWIEDZ