Remont

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Re: Remont

Post autor: jalinka »

My jesteśmy akurat po remoncie i chciałabym kupić parę dodatków do wnętrz. Zastanawiałam się, czy przejrzeć ofertę platformy cashbackowej net-pocket, bo znajomi bardzo mi ją polecali. Może już kupowaliście coś na niej?

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Remont

Post autor: Dominiśka »

Nie tak dawno właśnie zamówiliśmy porządne rury stalowe . Szczerze mówiąc jesteśmy mega zadowoleni z wyboru, wyroby są bardzo dobrej jakości, są wytrzymałe i co ważne można je kupić w atrakcyjnych cenach

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Remont

Post autor: hannah »

Jeśli chodzi o remont to warto także poważnie wziąć pod uwagę wymianę wszystkich instalacji w domu. Przede wszystkim wymieńcie instalację elektryczną. W tym zadaniu pomoże Wam elektryk Wrocław 24h usługi elektryczne: elektryk-wroclaw/pl/ . Polecam z doświadczenia.

nadrus16
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:42 pm

Re: Remont

Post autor: nadrus16 »

Może to trochę nietypowe, ale ja osobiście bardzo lubię coś zmieniać w domu i często przeprowadzam remont. Mogę Wam tylko powiedzieć, że mój mąż z tego powodu nie jest zachwycony, no ale to już jego problem. Ja jak sobie coś postanowię, to nie ma innej opcji. I teraz właśnie mam ochotę coś zmienić, a dokładnie myślałam o podłogach. Chciałabym zrezygnować z płytek oraz paneli i zrobić jednolitą podłogę. Taki sposób jest bardzo nowoczesnym wyjściem i nie da się ukryć, że optycznie powiększa nam mieszkanie. Znalazłam fajne wyjście z tej sytuacji i jest to mikrocement. Świetnie się to prezentuje, a widziałam to u mojej psiapsi, która sobie to zafundowała od producenta e-concreto/com/kategoria-produktu/mikro_na_posadzki/. Cena jest bardzo przystępna, więc już niebawem zaczynamy działać :)

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Remont

Post autor: zuzula12 »

Jakiś czas temu postanowiłem zakupić mieszkanie na własność, dlatego zacząłem przeglądać różne oferty deweloperów. W moim przypadku ostatecznie skorzystałem z oferty, którą polecił mi mój bart i jestem bardzo zadowolony z wyboru - ekopark/pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-salwator-krakow/ .

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: Remont

Post autor: krysia1844 »

A czy podczas remontu planujecie urządzić pokój swojego dziecka? Jeśli tak to koniecznie zapoznajcie się z ofertą sklepabcmeble/pl/32-meble-do-pokoju-mlodziezowego, gdzie znajdziecie wysokiej jakości meble do pokoju młodzieżowego.

romek2322
Posty: 966
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Remont

Post autor: romek2322 »

Jestem pewny ,że państwo skorzystacie z bardzo dobrej oferty krak-zinc . Po prostu to się bardzo opłaca.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Remont

Post autor: jula »

Jeśli szukasz ekipy remontowej to zobacz sobie tutaj portalpro/pl/ Przez ten portal możesz znaleźć fachowców z różnych dziedzin. Ja już nie raz znalażłam tam fachowca od remontu, kogoś do sprzątania i podłączenia agd w domu.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Remont

Post autor: soya »

Jak zastanawiacie się nad tym - jakie wybrać panele winylowe, które będą współgrać z ogrzewaniem podłogowy, to możecie zerknąć sobie w artykuł megafone/pl/artykuly/panele-winylowe-a-ogrzewanie-podlogowe-mozna-laczyc - tam znajdziecie praktyczne porady. Dowiecie się o innowacyjnych rozwiązaniach.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Remont

Post autor: aldona »

U nas budowa w toku :) Teraz zamawiamy właz tutaj wlazy/com/pl/ także jak szukacie sprawdzonego miejsca to polecamy bo nam znajomi polecili. Są dobrej jakości.

ODPOWIEDZ