Remont

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Remont

Post autor: camio »

Dobrze, jeśli trafi się fajna firma remontowa, ale wolałabym, żeby ktoś ich przypilnował, a wcześniej zrobił projekt wedle naszych potrzeb. Korzystaliśmy z usług firmy Abrys pani Agnieszki Wojciechowskiej i to były bardzo dobrze wydane pieniądze. Dzięki temu zaoszczędziliśmy, bo architekt potrafi zrobić wszystko tak, że nie kupuje się na zapas ani nie bierze się niczego zbędnego.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Remont

Post autor: moa »

U nas remont był gruntowny, bo nawet jedna ścianę likwidowaliśmy. Było więc i robienie ścian, później ich malowanie, ochrona elementów drewnianych i wiele więcej. Wszystkie potrzebne nam materiały budowlane kupiliśmy w sklepie budowlanym ARSEN w Łodzi arsen/pl/sklepy.php. Tam maja szeroka gamę produktów w świetnych cenach. Ich pracownicy potrafią doradzić, są rzetelni, polecam.

Awatar użytkownika
kamyk
Posty: 5
Rejestracja: wt wrz 01, 2020 5:38 pm

Re: Remont

Post autor: kamyk »

A macie może jakieś inne propozycje ekip remontowych? Koniecznie dajcie znać, dzięki!
Wiele spośród rzeczy, które możesz policzyć, nie liczą się. Wiele z tych, których policzyć nie można, naprawdę sie liczą.

lenn
Posty: 6
Rejestracja: czw paź 08, 2020 11:52 am

Re: Remont

Post autor: lenn »

Sami remontowaliśmy dom w tym roku, akurat podczas pandemii jak tylko się rozpoczęła, ale sami wszystko robiliśmy, więc nie było z tym problemu. No i w końcu dorobiliśmy się kominka. Zawsze chcieliśmy mieć taki w salonie i teraz się udało. Postawiliśmy na kominek z płaszczem wodnym, który kupiliśmy ze sklepu internetowego taniekominy/pl taniekominy/pl/308-aquario. Cenowo wyszło super, a było tam z czego wybierać. Zdecydowanie polecam skorzystać z ich oferty, bo jest kompleksowa i opłacalna, kominek działa niezawodnie.

roberyt
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:39 pm

Re: Remont

Post autor: roberyt »

Ja nie lubię remontów, wiem, że czasami trzeba ale całość mnie zawsze stresuje. Na szczęście tym razem było inaczej, bo zatrudniliśmy porządną firmę budowalną Oxbud z Wrocławia oxbud/pl/remontyiwykonczeniawnetrz.html. Oni mają kompleksowa ofertę, specjalizują się w remontach, pracują szybko, ale dobrze. Ceny maja atrakcyjne, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam.

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

Re: Remont

Post autor: faleloki »

Widzę, że nie tylko ja nie przepadam za remontami. Ale raz na jakiś czas należy taki remont przeprowadzić. Dlatego też zanim się na cokolwiek zdecydujemy wolę znaleźć firmę remontową. Szperając w necie trafiłam na ofertę tej firmy mieszkobud/pl/remonty-grodzisk-mazowiecki.html która nie powiem bardzo mi się spodobała. Jest to firma świadcząca tego typu usługi od dawna i to kompleksowo. Także teraz wiem, że mogę być spokojna o remont domu

maui
Posty: 27
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:58 am

Re: Remont

Post autor: maui »

U nas remont został wykonany przez procesjonalną firmę ARTEX z Białegostoku artex-uslugibudowlane/pl/oferta. Oni mają korzystną ofertę, kompleksową, znają się na tym, co robią i widać, że mają doświadczenie, bo ze wszystkimi pracami remontowymi poradzili sobie bez problemu. Wykonali kawał dobrej roboty, poradzili sobie z całkowitym remontem łazienki i naszej kuchni, ceny mają korzystne, polecam.

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Remont

Post autor: marysia8383 »

Mąż był w delegacji jak robiłam remont, także wszystkie materiały załatwiali mi oni sobianek/pl/. Ja się nie znam na tym a tak wiem, że porządny. Wszystko wyszło cacy a jaki mąż zaskoczony.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Remont

Post autor: patka »

Przy remoncie warto wymienić w domu wszystkie instalacje. Jedną z nich jest instalacja elektryczna. W jej wymianie pomoże Wam elektryk Wrocław 24h usługi elektryczne: elektryk-wroclaw/pl/ . Polecam się kontaktować.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Remont

Post autor: kendal »

Remontując dom, warto wziąć pod uwagę nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, które sprawią że w domu będzie mieszkać się jeszcze lepiej i wygodniej. Z tego co się orientuję, to somfy/pl/ ma ciekawą ofertę - braliście już ją pod uwagę?

ODPOWIEDZ