Biuro

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Biuro

Post autor: nero »

Nie widziałam tu jeszcze takiego tematu, a może kogoś zainteresuje te rozwiązanie. Mam na myśli biuro umieszczone w kontenerze. Sami pracujemy w tego typu konstrukcji, która świetnie się nam sprawdza. Taki kontener ma wszystko to, co normalny budynek. Nasz jest od producenta Modular System z Ogorzelic modularsystem/pl/oferta/kontenery-biurowe/. Z zewnątrz wygląda elegancko, dużo szklanych powierzchni, a wewnątrz jest normalnym biurem, mamy normalnie pomieszczenie sanitarne, socjalne, jest wygodnie, ciepło, ale nie gorąco, to super rozwiązanie w bardzo dobrej cenie, polecam serdecznie.

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Biuro

Post autor: grama »

Ale fajne rozwiązanie, jeszcze o tym nie słyszałam, chociaż możliwe, że takie kontenery już widziałam. A jak w nich wygląda sprawa dotycząca zabezpieczenia ppoż? Jest to jakoś ogarniane? U nas w biurze mamy normalnie cały system i instalację przeciwpożarowa, o którą dba firma STRAŻAK z Warszawy strazak.waw/pl/montaz-konserwacja-serwis-instalacji-ppoz/. Oni u nas zajęli się i montażem i obecnie serwisowaniem. Są rzetelni, wszystko działa jak należy, mają korzystne ceny, zdecydowanie ich polecam.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Biuro

Post autor: sepa »

O tak, o przepisy ppoż. lepiej zadbać. U nas o cały system i instalacje przeciwpożarowe stale dba firma Pirotoks z Katowic pirotoks/com/pl/realizacje/nasze-uslugi/. Oni mają bardzo fajnych fachowców, świetne ceny, no i znają się na tym co robią. Na przestrzeni lat przekonaliśmy się, że są rzetelni, polecam ich gorąco.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Biuro

Post autor: oran »

A jakie macie zabezpieczenia w biurze? Chodzi mi o alarm, itp. My wszystko zautomatyzowaliśmy, teraz steruję systemem alarmowym przez telefon. Aplikacja działa niezawodnie, a wszystko to od firmy Ropam Elektronik z Polanki ropam/com/pl/product_category/oprogramowanie/. Oni mają kompleksowe usługi i produkty, w przystępnych cenach, wszystko działa bez problemu, polecam.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Biuro

Post autor: flow »

Jeżeli potrzebujecie artykułów biurowych, w tym przyborników, to bardzo fajne znalazłam w sklepie internetowym Net przyborniki/pl/. Sama się tam zaopatrzyłam, bo mają bardzo dobre ceny, no i do tego szeroką gamę produktów. Mogę ich zdecydowanie polecić, nie zawiodłam się na tym sklepie.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Biuro

Post autor: Tiburowski »

Nie widziałam tu jeszcze takiego tematu, a może kogoś zainteresuje te rozwiązanie. Mam na myśli biuro umieszczone w kontenerze. Sami pracujemy w tego typu konstrukcji, która świetnie się nam sprawdza. Taki kontener ma wszystko to, co normalny budynek.
My także decydowaliśmy się na biuro zaaranżowane w kontenerze użytkowym na początku naszej działalności. Jest to bardzo przystępna opcja, która idealnie sprawdzi się na start. My tego typu kontener wynajmowaliśmy od firmy S2M Polska s2mpolska/pl/oferta . Mają szeroką ofertę kontenerów zaadoptowanych do różnego przeznaczenia. Ich kontenery są bardzo zadbane i posiadają wszelkie niezbędne atesty.

Maza
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:13 pm

Re: Biuro

Post autor: Maza »

Ciekawe te kontenery biurowe, szczególnie dla fanów minimalistycznych przestrzeni.
Do takiego kontenera pasowałby również profesjonalne limitowane wyposażenie premium.
Na przykład takie fotel biurowe: nonameoffice/pl/produkt/krzesla-i-fotele-biurowe/krzesla-i-fotele-gabinetowe/pedrali-fg/pedrali-elinor-fotel-gabinetowy/ , idealne do nowoczesnych biur.
Taki kontener biurowy interesująco zaprojektowany może być naprawdę ciekawym lokalem do pracy.

justa
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 4:43 pm

Re: Biuro

Post autor: justa »

A jakie macie zabezpieczenia w biurze? Chodzi mi o alarm, itp. My wszystko zautomatyzowaliśmy, teraz steruję systemem alarmowym przez telefon. Aplikacja działa niezawodnie, a wszystko to od firmy Ropam Elektronik z Polanki ropam/com/pl/product_category/oprogramowanie/. Oni mają kompleksowe usługi i produkty, w przystępnych cenach, wszystko działa bez problemu, polecam.
Mamy alarm i mamy monitoring. Ogólnie wszystkie sprzęty znaleźliśmy w ofercie firmy ALERTUS, czyli autoryzowanej firmy zabezpieczeń mienia alertus/pl/systemy-alarmowe. Oni mają świetne ceny, a sprzęt przez nich oferowany jest bardzo dobrej jakości od sprawdzonych producentów, działa super, sprawdza nam się w pełni. Zdecydowanie warto zaopatrzyć się u nich, polecam ten sklep serdecznie.

aacca
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:47 am

Re: Biuro

Post autor: aacca »

My nasze biuro budowaliśmy od podstaw. Wszystko projektowaliśmy sami, od budynku, po zagospodarowanie wokół niego. Przy tym natrafiliśmy na bardzo rzetelną firmę, która wykonała nasz podjazd, mówię tu o producencie TALBUD-A ze Skawiny talbud-a/pl/asortyment/. Od nich kupiliśmy kostkę brukową, mają ich wiele rodzajów i przy tym w korzystnych cenach, no i ta sama firma również zajęła się jej ułożeniem. Cenowo się opłaca, super poradzili sobie z zadaniem, pracują porządnie, szybko, ale dokładnie, polecam.

suri
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:12 pm

Re: Biuro

Post autor: suri »

My w tym roku kupiliśmy w końcu lokal, który wcześniej wynajmowaliśmy. Z tej okazji zrobiliśmy też remont, zatrudniliśmy więcej osób i kupiliśmy nowy sprzęt biurowy. Mieliśmy naprawdę stare komputery, drukarki, itp. i to był już po prostu czas na zmianę. Fajnie, bo wszystko udało nam się znaleźć w jednym sklepie internetowym firmy Balta balta/pl/komputery-biurowe/. Komputery biurowe były podstawowym sprzętem, którego szukaliśmy, do tego laptopy, samo oprogramowanie, ale też i różne akcesoria. Ten sklep ma atrakcyjną ofertę, jest z czego wybierać, a przy tym ceny są przystępne, serdecznie ich polecam.

ODPOWIEDZ