Biuro

Maza
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:13 pm

Re: Biuro

Post autor: Maza »

Może przyda Ci się namiar na stronę, na której znajdziesz tanie telefony do każdego biura?
Generalnie, w firmie warto mieć obie opcje dostępne - linię stacjonarną oraz smartfony.
Szczególnie, jeśli zatrudniasz pracowników, bo kontakt z nimi jest nieodzowny.

Jasiek23333
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 04, 2020 4:39 pm

Re: Biuro

Post autor: Jasiek23333 »

W biurze warto mieć szafki śniadaniowe metalowe. Zajmują mało miejsca, a wyglądają naprawdę elegancko, więc według mnie warto zwrócić uwagę na taki rodzaj szafek.

varia
Posty: 13
Rejestracja: pn lis 09, 2020 6:22 pm

Re: Biuro

Post autor: varia »

ale super pomysł!

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Biuro

Post autor: patka »

Nie zapominajmy o artykułach biurowych. Są one niezbędne w każdym biurze. Warto odwiedzić biurowy sklep internetowy Biurwa: biurwa/pl/ . Tam znajdziecie wiele akcesoriów potrzebnych w Waszej firmie.

skrzeczka
Posty: 10
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:24 pm

Re: Biuro

Post autor: skrzeczka »

Jak już mowa o biurze to zapewne przydadzą się tam trwałe niezawodne telefon komórkowe. Dlatego też moim zdaniem warto jest zapoznać się z tym artykułem magazyn.ceneo/pl/artykuly/huawei-mate-40-pro-specyfikacja Bo jednak nowoczesne modele telefonów są zdecydowanie bardzo dobrym i konkretnym rozwiązaniem. W każdym bądź razie ja tak uważam i już nawet zamówiłam kilka takich telefonów

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Biuro

Post autor: Annika »

Było wcześniej pytanie o alarm. Powiem wam, że nie wyobrażam sobie by teraz prowadzić jakikolwiek interes i nie mieć założonego w biurze, sklepie, hali, magazynie czy salonie systemu alarmowego. Teraz to podstawa. W sprawie solidnej firmy od systemów alarmowych i monitoringu to zgłoście się do agencji ochrony Securitas securitas/pl/ działają na terenie całego kraju. To mega solidna, sprawdzona agencja i z całkiem rozsądnymi stawkami, także warto sobie ich zapamiętać.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Biuro

Post autor: kobietki33 »

Magazyn to świetna inwestycja tym bardziej jeśli firma się rozwija i potrzebuje przestrzeni do przechowywania. Warto jednak już na początku taki magazyn dobrze wyposażyć. Co sądzicie o ofercie firmy Teknomatik jeśli chodzi o automatykę przemysłową teknomatik/pl ? Widziałam, że w swojej ofercie mają tez szeroką ofertę ciekawych urządzeń i maszyn, które z pewnością przydadzą się w każdym magazynie.

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Biuro

Post autor: kraksa »

A co powiecie na biura w łodzi ? Tam są różne rozwiązania odpowiednie dla każdego i praktycznie dla każdej firmy bo można wynajmować biuro prywatne albo po prostu biurko dedykowane czy skorzystać z coworkingu

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Re: Biuro

Post autor: HalinkaKalinka »

Jeśli w swoim biurze macie tablicę magnetyczną (suchościeralną, kredową lub korkową) to z pewnością przydadzą się do niej niezbędne akcesoria, może znajdziecie coś tutaj tablice-magnetyczne/com/akcesoria-do-tablic? :)

mamonka
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Biuro

Post autor: mamonka »

Do każdego bura trzeba także zakupić różne artykuły piśmiennicze, sam papier do drukarki, jak i nawet kawę czy herbatę dla pracowników czy klientów. W sklepie fairbee/pl/ można to wszystko dostać.

ODPOWIEDZ