Mieszkanie

aklinka
Posty: 288
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: aklinka »

Oczywiście że tak. Strach kupować mieszkanie od niesprawdzonego i młodego dewelopera. My z mężem zanim zdecydowaliśmy się na zakup najpierw dokładnie sprawdziliśmy opinie i w ten sposób zdecydowaliśmy się na mieszkanie od osiedla-sogo/pl/smolec . Naprawdę bardzo fajna inwestycja, blisko Wrocławia na czym nam zależało. Mieszkanie położone jest w dwurodzinnej zabudowie, ma ogród i miejsce postojowe oraz jest bezczynszowe ;)

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: kraksa »

Zgadzam się, ja postawiłabym na takiego dewelopera który od lat jest na rynku i znany jest z budowy wielu atrakcyjnych osiedli. Atal to czołowy polski deweloper oraz ogólnopolska notowana na giełdzie firma z doświadczeniem więc na takiego dewelopera śmiało można postawić.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: roomia »

Zawsze można wziąć mieszkanie na kredyt, tak lepiej niż wiecznie wynajmować. Dobry kredyt hipoteczny elbląg tu kredytelblag/pl/ można dostać. Znajdziecie pod tym adresem profesjonalnego doradcę kredytowego, który pomoże we wszystkich kwestiach związanych z kredytem

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: litovelek »

ja nie inwestuję w mieszkania... Jest system XTB, a w nim wszystkie istotne rozwiązania, a dalej to już kwestia podejmowania
odpowiedzialnych decyzji. Rynek sprzyja takiemu działaniu i generalnie da się tak zarobić
całkiem niezłą kasę. My akurat siedzimy w surowcach i forexie
Ostatnio zmieniony wt mar 30, 2021 2:08 pm przez litovelek, łącznie zmieniany 1 raz.

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: Zaklinaska »

Gdy chcemy kupić mieszkanie to dobrze jest pomyśleć aby wziąć najbardziej korzystny kredyt hipoteczny Ja aby sie upewnić ze wezmę najlepsza formę kredytowania udałam się do doradcy finansowego. Oni współpracują z mnóstwem banków, więc naprawdę potrafią znalezć najlepsza ofertę.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Mieszkanie

Post autor: Iwonka »

Jesli chcecie kupić mieszkanie to zobaczcie tą ofertę tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro nieruchomości ma dużą ofertę mieszkań na sprzedaż. A poza tym dla swoich klientów ma przygotowany pakiet dodatkowych usług. Znajduje się w nim min kredyt hipoteczny.

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: soya »

A czy wiecie jaka jest różnica między takimi rzeczami, jak prospekt informacyjny umowa deweloperska? Dlaczego jest ważny prospekt informatyczny? Co on zawiera? Na pewno przed zakupem dla siebie mieszkania warto poczytać sobie co nieco na ten temat.

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: saymyname »

To prawda dzisiaj opłaca się naprawdę sprzedawać mieszkania, bo jest na nie ogromny popyt. Także warto na pewno działać jako agencja od nieruchomości, bo to biznes przyszłościowy. Co do zarządzania ogłoszeniami, sprzedaży, to tutaj na pewno wesprze was skutecznie program dla biur nieruchomości . Także warto pomyśleć o dobrym oprogramowaniu.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Mieszkanie

Post autor: patka »

Każdy ma inne oczekiwania od swojego wymarzonego mieszkania. Dlatego warto przejrzeć różne propozycje zanim zdecydujecie się na coś konkretnego. Myślę, że zaciekawić Was może deweloper Lublin: galadom/pl/ . Mają w ofercie mieszkania w blokach, a także segmenty.

florencja
Posty: 95
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Mieszkanie

Post autor: florencja »

Czy ktoś z was mieszka w Ożarowie Mazowieckim? Chcę kupić mieszkanie i spodobała mi sie ta inwestycja homepremium/pl/mieszkania-w-ozarowie-mazowieckim/ okolica fajna, blisko szkoła, przychodnia, sklepy

ODPOWIEDZ