Mieszkanie

magiczna
Posty: 163
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Mieszkanie

Post autor: magiczna »

Jeśli Warszawa, to może warto sprawdzić Miasteczko Brzeziny miasteczkobrzeziny/pl/ od inwestora Napollo? Jest on znany z bardzo trafnych inwestycji i ta również do takich należy. Mieszkania na dole mają dodatkowo w pakiecie piękne ogródki, a pomiędzy budynkami będzie wykonany ala park.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Mieszkanie

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli mieszkacie w bloku to polecam raz na jakiś czas skorzystać z oferty firmy, która zajmuje się między innymi kamerowanie kanalizacji ponieważ w moim przypadku udało im się wykryć nieszczelność w instalacji wodnej. Dzięki temu nie zaleje mieszkania sąsiada.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Mieszkanie

Post autor: Dominiśka »

Niedawno właśnie chciałam sprzedać swoje mieszkanie. Bardzo zależało mi na czasie, więc skontaktowałam się z wirtualnyagent24/pl/ . Dosyć szybko znalazła się chętna osoba na moje mieszkanie co mnie bardzo cieszy. Ogólnie biuro nieruchomości pobiera tylko jedną comiesięczną opłatę, więc bez obaw.

samssa
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 18, 2020 8:12 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: samssa »

są tu osoby mieszkające w Ożarowie Mazowieckim? Fajnie się tam mieszka? Jak z dojazdami?? To osiedle mi się spodobało homepremium/pl/mieszkania-w-ozarowie-mazowieckim/ ma być dużo zieleni dookoła

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: kraksa »

Wolę mieszkać w stolicy, dlatego zdecydowałam się na zakup mieszkania na Osiedlu Poematu. Mogę teraz powiedzieć że znalazłam swój ideał bo okolica jest bardzo spokojna, a osiedle położone jest wśród zieleni i lasów ale w pobliżu południowej obwodnicy a więc zero problemów z dojazdem do pracy w centrum

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Mieszkanie

Post autor: jankat »

Mieszkanie w Warszawie i chcecie nowocześnie wykończyć swoje mieszkanie? Polecam moovininteriors/pl/wykonczenia-mieszkan-bialoleka/, gdzie zajmują się profesjonalnym wykończeniem każdej przestrzeni w domu.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: modnisia34 »

Jeśli chodzi o mieszkania to obecnie ceny drastycznie rosną i nie będą spadać więc warto zainwestować w nie środki. Najlepiej będzie jak postawisz na stolicę i tam jest kilka perełek w postaci lokali lub domów z oferty dewelopera slawbud/pl/ Mają wysoką jakość wykończenia i niskie ceny jak na stolicę więc coś znajdziesz na pewno.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Mieszkanie

Post autor: zuzula12 »

Na pewno znajdą sie tutaj osoby, które są zainteresowane mieszkaniami w Trójmieście, dlatego chciałbym Wam polecić stronę hossa.gda/pl/nowe-mieszkania-gdynia . Znajdziecie na niej ofertę wielu róznych mieszkan oraz apartamentów.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Mieszkanie

Post autor: Iwonka »

Wspominano tu już o biurze nieruchomości cn-kaczmaek/pl które działa na terenie śląska. Nie tylko ma wszystkie swoje transakcje ubezpieczone. I dużą ofertę mieszkań na sprzedaż. To biuro dla swoich klientów przygotowany pakiet usług w których min są kredyty. A ta opcja mnie zainteresowała, bo nie mam pełnego wkładu na kupno mieszkania. Więc jest szansa, że może uda mi się z nimi uzgodnić dobre warunki dla obu stron.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: jula »

Ja miałam kupić mieszkanie w Poznaniu, ale trafiłam na ten projekt domu mgprojekt/com/pl/willa-parkowa-c i stwierdziłam, ze chyba lepszym wyjściem będzie budowa domu. Mam działkę obok rodziców i mogę się tam bez problemu wybudować. Co byście zrobili w moim przypadku?

ODPOWIEDZ