Mieszkanie

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Mieszkanie

Post autor: kendal »

Dużo ogłoszeń znajdziesz na estatestreet/pl/ Zebrali oferty dobrze usytuowanych obiektów z rynku wtórnego. Wygodnie się je przeszukuje, ponieważ zostały podzielone na kategorie.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: mitril »

A może warto zdecydować się na meble białystok ? Są bardzo solidne i przede wszystkim bardzo ładnie wyglądają, piekne meble i w dobrej cenie

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 511
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: Gacei54 »

Odziedziczyłem mieszkanie w spadku po dziadku i planuję je wyremontować. Oprócz tego, zastanawiam się nad zabudowaniem balkonu - czy ktoś korzystał z usług firmy https://szklanorama.pl/realizacje/bemowo, która zajmuje się tym na Bemowie? Zależy mi na solidnej zabudowie, która będzie funkcjonować przez kilkadziesiąt lat.
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Mieszkanie

Post autor: minella »

W sumie to dobre rozwiązanie ale ja chcę od razu kupić odpowiednie mieszkanie dlatego postanowiłam kupić je na osiedlu Poematu. To osiedle buduje się w bardzo fajnej, spokojnej , zielonej okolicy ale stąd bardzo łatwo i szybko można dostać się też do centrum

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Mieszkanie

Post autor: zuzula12 »

Koniecznie sprawdźcie na stronę ekopark/pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-salwator-krakow/ ten deweloper oferuje wygodne i duże mieszkania w Krakowie w atrakcyjnej lokalizacji. Jeśli właśnie to was interesuje to sprawdźcie na stronę na całą ic ofertę. Zachęcam.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Mieszkanie

Post autor: kendal »

Zastanawiacie się, jak poradzić sobie z szybką sprzedażą nieruchomości? Jeśli tak, to obecnie nie jest to żaden kłopot. Wystarczy, że zajrzycie w wolnej chwili na stronę royse/pl/szybka-sprzedaz-mieszkania-trojmiasto/ i zapoznacie się z ofertą tej firmy.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: daga »

W sumie szukam sama mieszkania, a najlepiej domu, który będzie dla nas odpowiedni i na razie nie wiem, co zrobić. Niby projekt domu Alaska mi się podoba, ale mieszkanie to wygoda, o nic nie trzeba się martwić... Sama nie wiem. Może pomożecie mi podzielić za i przeciw? Bedę mogła się zorientować i ostatecznie podjąć decyzję.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli interesuje cię zakup mieszkania w stolicy to warto odwiedzić stronę tego dewelopera slawbud/pl/kontakt/ Ma on mieszkania w świetnych lokalizacjach i nadal można dostać je w dobrych cenach. Wykorzystaj szansę bo szybko się rozejdą jak większość lokali w stolicy.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: Aśka »

Czy wynajmujecie swoje mieszkania lokatorom ? Ja właśnie się przeprowadziłam do innego miasta i chciałabym wynająć swoje mieszkanie. Zastanawiam się nad skorzystaniem z immo4rent/pl/zarzadzanie-i-obsluga-wynajmu-mieszkan-wola.html zajmują się kompleksową obsługą wynajmu :) Dzięki temu mogę oszczędzić mnóstwo czasu i mieć mniej obowiązków związanych z wynajęciem mieszkania :)

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Mieszkanie

Post autor: kobietki33 »

Wiesz co, jeżeli zależy Ci na kupnie mieszkania z jakiegoś sprawdzonego miejsca, to polecam sprawdzić oferty tego dewelopera grupamoderator/pl/oferta/symfonia. Moim zdaniem, ma naprawdę ciekawe propozycje do zaoferowania, więc może akurat wpadnie wam coś w oko. Dajcie znać, co uważacie o ich ofercie :)

ODPOWIEDZ