Mieszkanie

Julia66
Posty: 442
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: Julia66 »

Kiedyś myślałam, że sprzedaż nieruchomości bez zgody współwłaścicieli jest niemożliwa, ale okazuje się, że z pomocą firmy GRB Nieruchomości można to zrobić i to w pełni legalnie. Warto mieć namiary na taką firmę - ich doświadczenie i wiedza może pomóc w niejednej sytuacji.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Mieszkanie

Post autor: Dominiśka »

Jak dla mnie to jednak łazienki włoskie są fantastycznym rozwiązaniem. Dodatkowo w marradesign/pl znajdziecie dosyć ciekawe opcje jeżeli chodzi o urządzenie łazienki także jak najbardziej warto tutaj zajrzeć.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: modnisia34 »

Ja obecnie szukam nieruchomości na inwestycję bo chcę gdzieś ulokować pieniądze i korzystam z wsparcia agencji neodom/pl/ Mam dostęp do wielu ofert dzięki ich wyszukiwarce a także wsparcie ich agenta który pomaga w każdej kwestii. Mają nawet możliwość pomocy w uzyskaniu finansowania co ułatwia cały proces.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: Aśka »

Mi zawsze marzył sie parkiet w mieszkaniu, warto do niego dobrać dobre listwy przypodłogowe od dreboxpodlogi/pl/ - maskują powstające szczeliny między podłogą a ścianą albo można w nich ukryć kable. Polecam serdecznie takie rozwiązanie.

zuzula12
Posty: 1498
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Mieszkanie

Post autor: zuzula12 »

Koniecznie zobaczcie na stronę estatestreet/pl/o-nas/ to oni mają ciekawe oferty na nieruchomości. Oni współpracują z wieloma osobami i dzięki temu zaoszczędzisz na opłatach. To dobre i polecane biuro nieruchomości. Zgłoście się do nich po pomoc

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Mieszkanie

Post autor: minella »

Udało mi się znaleźć mieszkanie bez biura nieruchomości, bezpośrednio od dewelopera chciałam kupić mieszkanie. W Łodzi najbardziej spodobało mi się budowane teraz Nowe Miasto Polesie, nie tylko cena okazała się atrakcyjna ale okolica też fajna

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: daga »

Oj, no jeśli o mnie chodzi, to ja bym sprawdziła biuro nieruchomości warszawa. Akurat zamierzam być słoikiem w stolicy, a potem ją szturmem zdobyć. Co prawda wiele osób tak myślało, ale liczę, że nie będę tym, który z podkulonym ogonem będzie się zwijał do domu. Mam wolę walki i nie jestem tak drobnomieszczańska, jak się o nas, niewarszawiaków ocenia.

offensive
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:48 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: offensive »

Planowałem kupić dom nad morzem aby spędzać w nim wakacje, ale zmieniłem zdanie. Postanowiłem zainwestować w condohotel - mam zapewniony przez to zysk na stałym poziomie z wynajmu pokoju, a także mogę spędzać w nim wakacje. Uważam to za doskonały sposób na inwestycje.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Mieszkanie

Post autor: kajaa »

Przeprowadzka to spore wyzwanie. Sama niedawno się przeprowadzałam i gdyby nie pomoc tej firmy transportplus/pl/ to byłoby naprawdę ciężko. Nie sądziłam, że mamy aż tyle gratów! Do tej pory zastanawiam się jak my to wszystko pomieściliśmy na 40 metrach 2

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Mieszkanie

Post autor: Dominiśka »

Moim zdaniem bardzo dobrą ofertą jest Wrocław mieszkanie z ogródkiem . Tutaj mieszkania się bardzo nowoczesne, funkcjonalne, w bardzo dobrej lokalizacji.

ODPOWIEDZ