Wynajem hal

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Wynajem hal

Post autor: Uraja59 »

Hejo. Poszukuję kogoś sprawdzonego od wynajmu hal... Macie w tej materii jakieś doświadczenia i moglibyście coś doradzić? Czy np. taki wynajem hal jest według Was ok?
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Wynajem hal

Post autor: moa »

Z wynajmem nie mam do czynienia, ale już z budową tak. Jeżeli interesuje cię taka opcja, to od siebie bardzo serdecznie polecam firmę TKB-BUD z Siedlec tkbbud/pl/generalne-wykonawstwo/hale-i-budynki-przemyslowe. Oni z zachowaniem wszystkich przepisów bezpieczeństwa, w bardzo dobrej cenie i w terminie wybudowali nam halę. Spisali się doskonale, są godni zaufania, rzetelni i serdecznie ich polecam.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Wynajem hal

Post autor: flow »

My wynajmujemy, ale już od ponad roku i jest całkiem spoko. Montażem regałów paletowych itp. pracami zajęła się u nas firma ORSON z Warszawy orson.waw/pl/zakres-uslug/. Oni też zaprojektowali całe rozmieszczenie przestrzeni w hali, ścieżki, regały, przejazdy. Spisali się super, pracowali szybko i skutecznie, wszystko wykonali w dobrej cenie, polecam ich serdecznie.

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Wynajem hal

Post autor: grama »

A skąd kupujecie palety? My zawsze zamawiamy od producenta Industri Palety ze Szczecina industripalety/pl/oferta. Oni prócz tego, że mają standardowe palety, wykonują też zamówienia na wymiar, z czego także korzystamy. Maja fajne ceny, dobre jakościowo produkty, aż żal nie skorzystać z ich oferty, polecam gorąco.

maksa
Posty: 31
Rejestracja: śr lip 08, 2020 12:09 pm

Re: Wynajem hal

Post autor: maksa »

Jak do hali, to na pewno potrzebujecie także i wózków widłowych. My do naszej hali w Świebodzinie kupiliśmy wózki widłowe z firmy DOMINIKOWSKI wozkiwidlowe-dominikowski/pl/oferta/sprzedaz. Oni mają kompleksowe usługi, oprócz sprzedaży oferują także serwis i wynajem wózków. Z wynajmu już kiedyś korzystaliśmy i mają bardzo fajne ceny i świetny sprzęt, o wózkach przez nich kupionym mam taką samą opinię, polecam ich serdecznie.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Wynajem hal

Post autor: sepa »

A ja od siebie też mogę polecić dobre wózki widłowe, które kupiliśmy w firmie TRUCK MOTOR BIS WÓZKI WIDŁOWE w Olsztynie truckmotor/pl/oferta/nowe-wozki-widlowe-heli. W ich ofercie znajdują się wózki widłowe od producenta Heli, które są naprawdę dobre, niezawodne, u nas sprawdzają się super. Ceny mają bardzo dobre, a asortyment jest szeroki i jest z czego wybierać, polecam.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Wynajem hal

Post autor: oran »

Też mamy własna, wybudowaną, a w niej postawiliśmy na posadzkę żywiczną :). Jest to chyba najlepszy rodzaj podłoża, bardzo wytrzymały, szybki i prosty w czyszczeniu. Podłogę wykonała u nas firma Resin Floors z Giedlarowa posadzkizywiczne.net/pl/oferta/. To są profesjonaliści, posadzka jest równa, dobrze położona, wszystkie prace wykonali szybko i porządnie, a do tego w bardzo korzystnej cenie, polecam.

Kajka
Posty: 29
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:16 pm

Re: Wynajem hal

Post autor: Kajka »

Wynajem hal to zawsze jakieś rozwiązanie lecz nie sądzę, aby było ono dobre na dłuższą metę. Dlatego też szukamy jakiegoś innego rozwiązania bo halę jednak potrzebujemy. W tym celu przeszukiwaliśmy internet i tak trafiliśmy na namioty halowe halenamiotoweuzywane/pl/ które są bardzo często wykorzystywane w różnych dziedzinach. Także uważam, że taka hala namiotowa to super rozwiązanie

leana
Posty: 31
Rejestracja: pn lip 20, 2020 10:26 am

Re: Wynajem hal

Post autor: leana »

Też zdecydowaliśmy się na zbudowanie własnej hali, całą budową zajęła się firma Stalkon z Wieliszewa koło Legionowa stalkon.waw/pl/oferta/hale/. Oni mają bardzo fajną ofertę, świetne ceny, no i są rzetelni. Pracowali bardzo porządnie, zlecenie wykonali w terminie. Spisali się super, można im zaufać, bo są rzetelni, polecam.

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Re: Wynajem hal

Post autor: Uraja59 »

Tutaj https://neodynamik.pl/hale-namiotowe/weselne-slubne/ jest chyba najszerszy wybór tego typu hal. Znajdziecie tam hale na różne okazje, dzięki czemu może Wam się przydać ten odnośnik. Korzystałem z ich usług wiele razy i zawsze byłem bardzo zadowolony. To profesjonaliści.
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

ODPOWIEDZ