Wynajem hal

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Wynajem hal

Post autor: emeraldlady »

A może zamiast wynajmować hale, warto zainwestować w konstrukcje stalowe? Małopolska ma jeszcze sporo miejsca do zagospodarowania. Ja sama zamierzam rozwinąć swój biznes przemysłowy razem z mężem, który ma wykształcenie typowo kierunkowe i potrafi to wszystko ogarnąć. Hale magazynowe na wynajem mają sens właściwie tylko przy krótkotrwałym wynajmie, bo wtedy rzeczywiście to się kalkuluje.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Wynajem hal

Post autor: Dominika »

Mamy nadzieję, że pandemia dobiega końca bo widzimy spory ruch w biznesie. Mój mąż obecnie szuka hali do wynajęcia i wózków widłowych a w przyszłości planujemy otworzyć nowy magazyn. W przypadku wózków znalazł świetną ofertę od firmy agforklift/pl/ . Znacie jakieś hale do wynajęcia na terenie śląska?

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Wynajem hal

Post autor: emeraldlady »

Nie znam się na tym, właściwie dopiero otwieram swój pierwszy biznes i pojawia się w mojej głowie więcej pytań, niż byłabym w stanie to znieść. czy ma ktoś z was doświadczenie i rozeznanie w takich kwestiach? Magazyn nie jest wielki, ale nie jest to też kilka półek. Uznaliśmy, że potrzebny nam jest konserwator wózków widłowych, bo one chyba coś często się psują, prawda?

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Wynajem hal

Post autor: aklinka »

Zapewne będą potrzebne do hali regały magazynowe. Niestety ale ciężko takie dostać w stacjonarnych sklepach dlatego polecam sklep z regałami magazynowymi regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html . Nie ma chyba lepszej firmy online które specjalizuje się w tego typu produktach. Nie mówiąc już o możliwości dopasowania każdego regału pod dany wymiar

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Wynajem hal

Post autor: jula »

Jakie macie oznaczenia w swoich magazynach? Ja trafiłam dzisiaj na tą firmę oznakowanie-poziome/pl/oznakowanie/oznakowanie-hal-i-magazynow/ i zastanawiam sie nad skorzystaniem z jej oferty. Wydaje mi się, że naprawdę warto! Zajmuje się ona oznakowaniem poziomych właśnie hal i magazynów. Działają sprawnie i mają przystępne ceny.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wynajem hal

Post autor: zuzula12 »

W przypadku przechowalni mebli lub innych rzeczy warto skorzystać ze sprawdzonej oferty, aby uniknąć niepotrzebnych problemów, dlatego polecam Wam przechowalnia rzeczy warszawa . Ktoś z Was również korzystał z ich usług?

ODPOWIEDZ