Ogrzewanie

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Ogrzewanie

Post autor: zuzula12 »

Myślę że teraz to warto zainwestować w ogrzewanie gazowe. Zobaczcie na stronę i zapoznajcie się z ofertami ogrzewanie amerigas opinie ofertę tej firmy wyróżniają innowacyjne rozwiązania, najlepsza obsługa i atrakcyjne formy rozliczeń. Sprawdźcie koniecznie i się z tym zapoznajcie.

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Ogrzewanie

Post autor: maleńka »

Może to i dobre ogrzewanie ale już raz miałam ewakuacje z pracy, bo była mała nieszczelność. To nie była wada samego systemu, a doprowadzenia gazu do budynku, ale mi to wystarczy. Postawiłam więc u siebie na pellet oraz polski system Defro defro/pl/ . Kocioł Beta to proste w obsłudze rozwiązanie, dodatkowo wydajne, na czym też mi zależało.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Ogrzewanie

Post autor: Dominiśka »

świetną sprawą jest ogrzewanie pelletem od maximer/pl/ . Możecie tutaj zrobić zamówienie w bardzo dobrej cenie i co ważne taki pellet jest ekonomiczny.

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Re: Ogrzewanie

Post autor: HalinkaKalinka »

Pompa ciepła to super rozwiązanie, do tego bardzo oszczędne i praktycznie od razu zobaczymy mniejsze koszty za rachunki. Ja polecam pompy ciepła od polskiej marki Varme. Pompy ciepła Varme to świetny sposób na bardziej ekologiczny sposób ogrzewania w domu, ich produkty to przede wszystkim wysoka klasa energetyczna w pełni wydajne :) Pełną ofertę znajdziecie na varme.tech/ :)

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Ogrzewanie

Post autor: magiczna »

Okej, to jak, jesteście w stanie mi powiedzieć, jak pilnujecie, by wasze ogrzewanie było wydajne? Jakie macie na to sposoby, kochani? Ja sobie myślę, żeby zdecydować się na frezowanie kominów , bo wiem, że z kominem to różnie bywa. i najlepiej po prostu też sprawdzać stan techniczny wszystkiego w odpowiednim czasie Mi się to wydaje rozsądne.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Ogrzewanie

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli zabierasz się za ogrzewanie w domu to przyda się oferta tej firmy hydrauliczny.eu/ która ma w ofercie grzejniki, zawory oraz piece i kotły od najlepszych producentów. Oprócz tego mogą wykonać montaż zakupionych produktów jak i wykonać instalację według projektu. Mają rzeszę zadowolonych klientów do których możesz dołączyć i ty.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Ogrzewanie

Post autor: paulajanicka »

Myślę, że najważniejsze w wyborze ogrzewanie jest zapewnienie sobie i bliskim bezpieczeństwa. Na stronie instalacjebudowlane/pl/9510-23-40-bezpieczne-ogrzewanie-z-zamknieta-komora-spalania.html możecie poznać specyfikę kotłów z zamkniętą komorą spalania, która jest bardzo bezpieczna i nie ma możliwości, że w domu powstanie czad. Kiedy w pomieszczeniu nie będzie wystarczającej ilości tlenu np. z powodu zasłoniętej kratki wentylacyjnej czy zbyt szczelnych okien może pojawić się czad.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Ogrzewanie

Post autor: nosleep »

Jedną z najlepszych teraz dostępnych na rynku opcji, jeśli chodzi o ogrzewanie, jest połączenie pompy ciepła z fotowoltaiką. Jak odpowiednio dobierzemy parametry obu urządzeń, to można zniwelować praktycznie do zera rachunki za prąd. Zresztą - zobaczcie sami: instalacjefotowoltaiczne/com/pompa-ciepla-fotowoltaika/ jak to się dobiera i od czego trzeba zacząć, jeśli myślicie o takim rodzaju ogrzewania domu.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Ogrzewanie

Post autor: patka »

Koniecznie pomyśl też o odpowiednim ogrzewaniu do tego domu. Czy wiesz już, na co się zdecydujesz? Rzuć okiem na sklep z piecami gazowymi: terme/pl/ . Jestem pewna, że to ułatwi Ci dobór odpowiedniego pieca.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Ogrzewanie

Post autor: kasiunia »

Czy wiecie o tym ,że jesteśmy w trakcie wymiany starych pieców tzw. kopciuchów na nowe - ekologiczne .Zapraszam do lektury tego artykułu - domowniczy/pl/dofinansowanie-do-wymiany-pieca-w-2022-roku/ a dowiecie się na jakie wsparcie przy tej inwestycji możemy liczyć. Dobrze wiemy ,że to spory wydatek , więc takie wsparcie jest na prawdę mile widziane.

ODPOWIEDZ