Grzejnik do łazienki

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Grzejnik do łazienki

Post autor: Kamila »

Witajcie,
planuję właśnie wymianę grzejników w mojej łazience. Czy Waszym zdaniem grzejnik łazienkowy boczny, taki jak na stronie internetowej proterm.sklep/pl/grzej-boczne,cp686,pl.html, będzie dobrym wyborem? Czy ktoś z Was ma u siebie takie właśnie grzejniki?

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Grzejnik do łazienki

Post autor: hannah »

A czy znalazłaś już hydraulika do montażu tego grzejnika? Bardzo dobrym wyborem będzie hydraulik Zbigniew Dziomdziora instalatorstwo Łódź: hydraulik-lodz/pl/ . Polecam jego usługi bardzo serdecznie.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Grzejnik do łazienki

Post autor: Pańcia »

Mi bardzo podobają się takie dekoracyjne grzejniki. Widziałam takie u Imers imers/pl/. Nie koniecznie musi on zajmować dużo miejsca a przy okazji może być ozdobą pomieszczenia.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Grzejnik do łazienki

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli szukacie pomocy profesjonalnych usług hydrauliczno-kanalizacyjnych, to ze swojej strony mogę Wam polecić przetykanie kanalizacji , ponieważ sam korzystałem z ich usług i jestem zadowolony. Uzyskałem profesjonalną pomoc, szybko, sprawnie i za naprawde rozsądne pieniądze.

beciaxyz
Posty: 115
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Re: Grzejnik do łazienki

Post autor: beciaxyz »

Jeśli zdarzy Wam się awaria hydrauliczna w domu lub remont to zdecydowanie zachęcam skorzystać z usług hydraulika, a dokładniej jotka-hydraulik/pl/udraznianie-kanalizacji/ ;) Bardzo kompetentni specjaliści z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Działają na terenie Wrocławia i okolic

ODPOWIEDZ