Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: paulajanicka »

Temat okien jest zawsze bardzo kontrowersyjny, gdyż każdy typ ma swoich zwolenników. Jeśli zastanawiasz się czy okna aluminiowe, drewniane czy pcv to wejdź na noweokna/pl/blog/artykul/okna-pcv-okna-drewniane-czy-okna-aluminiowe, aby przeczytać świetny artykuł poświęconej tej tematyce. Fachowe podejście jest najważniejsze, gdyż dzięki wiedzy specjalistów można się sporo dowiedzieć.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: wiktoriaula »

Wybór okien to zawsze trudny wybór, więc warto dobrze się zastanowić zanim podejmiecie decyzję. Duża ilość osób zastanawia się czy wybrać okna plastikowe vs okna aluminiowe. Na stronie noweokna/pl/blog/artykul/okna-plastikowe-vs-okna-aluminiowe-ktore-wybrac możecie przeczytać bardzo ciekawy artykuł związany z tą tematyką, która pozwoli wam przybliżyć wam zalety każdego z rozwiązań. Można dowiedzieć się mnóstwo praktycznych informacji, na które szybciej nie zwrócilibyście uwagi.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: Aśka »

cóż ja kupowałam całkiem niedawno okna na pokato używane drzwi zewnętrzne wiecie jakie ludzie perełki sprzedają czasami ?

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: mitril »

ja mam jeszcze uchwyty do drzwi przesuwnych naprawde fajne produkty i rewelacyjnej jakości ceny a do tego konkretna jakość, jestem zadowolona

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: emeraldlady »

A jak uważacie, czy używane okna mogą i nam posłużyć? Chcemy iść po kosztach.

beciaxyz
Posty: 115
Rejestracja: czw sty 21, 2021 7:22 am

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: beciaxyz »

Często w domu może być problem z oknami, niekiedy wymagają renowacji lub konserwacji. W takim przypadku warto skorzystać z serwisu okien na bianex/pl/serwis-okien/, gdzie możecie zapoznać z ofertą serwisu firmy Bianex.

furka
Posty: 498
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: furka »

Dobre okna w cenie przystępnej ma ten okna.waw/pl/ producent i ja sama mam od nich okna, kupiła bym ponownie, tak zadowolona jestem. Zobaczcie jakie promocje teraz tam mają, mi się udało też załapać na jedną z nich.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: Lana »

Ktoś wspominał o oknach marki Drutex. Ja też polecam ich produkty. Lider w branży stolarki i nie bez powodu. Ich okna mam od kilku lat i cały czas służą bezawaryjnie. A ponadto pięknie wyglądają. Mają szeroki asortyment i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: kobietki33 »

Jeśli chodzi o mnie, to zabieram się za montaż nawiewników okiennych. Dzięki uprzejmości firmy dako.eu, na ich blogu można przeczytać, czy warto je zamontować. Moim zdaniem, to świetne rozwiązanie. Sprawdźcie sami.

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Porównaj ceny okien - jakie okna kupić ?

Post autor: kendal »

Tak jak już wcześniej wspominano - poza samymi oknami, warto zainwestować też w specjalne nawiewniki. Ze swojej strony mogę wam polecić nawiewniki bydgoszcz bo jest to oferta, z której sama zdecydowałam się skorzystać.

ODPOWIEDZ