Transport maszyn budowlanych

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Transport maszyn budowlanych

Post autor: Clamor »

Heja, planuję zorganizować transport maszyn budowlanych. Szukam więc jakiejś sprawdzonej firmy, która się tym zajmuje. Macie jakieś propozycje? Dzisiaj w internecie trafiłem na tą http://niskopodwoziowy.pl/transport-mas ... ch-wroclaw . Słyszeliście o niej?
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Transport maszyn budowlanych

Post autor: kobietki33 »

Jak szukasz firmy która zorganizuje dla Ciebie transport towarów to polecam usługi spedycji jaką jest symlog.eu/ Znajdziesz tutaj sporo możliwości na transporty, bez względu na to czy ma się odbywać drogą morską czy może jednak lądową. Z pewnością będziesz zadowolony z jakości usług.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Transport maszyn budowlanych

Post autor: Dominiśka »

Warto również posiadać dobry monitoring. Od siebie mogę polecić wam truckonline/pl/ , ponieważ u mnie w firmie sprawdził się najlepiej. Usprawnia pracę i dzięki niemu mamy większą kontrolę nad pracą naszych kierowców

zuzula12
Posty: 1485
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Transport maszyn budowlanych

Post autor: zuzula12 »

Może ktoś zastanawiał się nad wypożyczeniem takich sprzętów i maszyn? Wiem że firma bet-pol/com/uslugi/wynajem-maszyn/ oferuje wynajem takiego specjalistycznego sprzętu do robót ziemnych czy prac drogowych. Sprawdźcie koniecznie.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Transport maszyn budowlanych

Post autor: hannah »

A czy interesuje Was transport maszyn rolniczych: spt24.eu/oferta/transport-maszyn-rolniczych/ ? Firma SPT oferuje tego typu usługi także w ofercie międzynarodowej. Moim zdaniem warto się tym bliżej zainteresować.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Transport maszyn budowlanych

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli poszukujesz spedytora który przewiezie twoje maszyny budowlane to postaw na ofertę translogis/pl/pl/kontakt Mają transport lądowy, morski i lotniczy a nawet bezpośrednie połączenie kolejowe z Chinami. Na pewno dzięki nim wszystko będzie dostarczone jak należy.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Transport maszyn budowlanych

Post autor: patka »

Jeśli chodzi także o profesjonalny transport to sądzę, że pomóc Wam może firma transportowa: https://www.pomocdrogowa.w.poznaniu.pl/firma/ . Koniecznie poczytajcie o nich więcej. Myślę, że to będzie odpowiedni wybór.

aklinka
Posty: 288
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Transport maszyn budowlanych

Post autor: aklinka »

Z tego co wiem, wiele firm budowlanych mówi obecnie o inwestowaniu w zgrzewarki doczołowe hydrauliczne do swoich projektów. Urządzenia te są z pewnością warte uwagi, ponieważ zapewniają mocne i niezawodne połączenia w rurach termoplastycznych, co czyni je dobrym pomysłem dla każdego projektu budowlanego.

ODPOWIEDZ