Łazienka na zamówienie

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 510
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Łazienka na zamówienie

Post autor: Gacei54 »

Hej! Poszukuję sprawdzonej firmy, która zajmuje się łazienkami na zamówienie. Znacie kogoś takiego i możecie go polecić? Wczoraj wieczorem w internecie trafiłem na taką stronę https://megandesign.pl/realizacje/lazienka/ . Może warto się na nią zdecydować? Co o tym sądzicie? Dajcie znać proszę, dzięki za pomoc!
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Łazienka na zamówienie

Post autor: jula »

My jesteśmy świeżo po remoncie łazienki. Właśnie zamawiam dekoracje do niej takie jak brązowy dywanik łazienkowy, pojemniki na mydło, ręczniki itd. Dekorowanie jest najfajniejsze.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Łazienka na zamówienie

Post autor: kendal »

Ja mam to szczęście, że mój mąż zna się na pracach remontowych więc jak zabieraliśmy się za remont łazienki, to sam wszystko ogarnął od A do Z. Jeśli chodzi o aranżację, to sama wiedziałam od poczatku czego chcę :) Płytki i praktycznie całą armaturę zamówiliśmy online w sklepie cerdesign/pl/ z polecenia mojej koleżanki, ktora remontowała łazienkę przed nami.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Łazienka na zamówienie

Post autor: modnisia34 »

A po łazienkę robić na zamówienie jak można samemu dobrać odpowiednie wyposażenie czy akcesoria. Ja bym stawiała na ofertę produktową oltens/com/ nie tylko ze względu na jakość wykonania ale także nowoczesne rozwiązania takie jak SmartClean czy ThermoProtect które ułatwią i zabezpieczą czas spędzony w łazience. Na pewno nie zawiodą twoich oczekiwań jeśli im tylko zaufasz.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Łazienka na zamówienie

Post autor: Dominiśka »

Jak najbardziej warto zdecydować się na anima design . W ten sposób świetnie urządzicie swoją łazienkę, a nowa kolekcja jest po prostu fantastyczna, od razu mi się spodobała.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Łazienka na zamówienie

Post autor: zuzula12 »

Jakie znacie sposoby na pozbycie się starych mebli? Osobiście przy ostatnim remoncie skorzystałem z usług firmy która za darmo odebrała ode mnie niepotrzebne meble. Polecam Wam wywóz gabarytów warszawa , opis całej usługi firmy znajdziecie na stronie.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Łazienka na zamówienie

Post autor: hannah »

Sama ostatnio robiłam wykończenie mojej nowej łazienki i dlatego mogę Wam polecić świetnego fachowca w tej dziedzinie. Jest to hydraulik, instalator Robert Kozka Poznań i okolice: hydraulik-poznan/pl/. Serdecznie polecam jego usługi, będziecie zadowoleni.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Łazienka na zamówienie

Post autor: patka »

Ja mam u siebie pralkę Electrolux PerfectCare 600 i jestem z niej bardzo zadowolona. Pranie jest miękkie, kolory nie blakną, na dodatek pralka jest ekonomiczna bo sama dopasowuje czas prania.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Łazienka na zamówienie

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli o mnie chodzi, to moim zdaniem warto przejrzeć sobie propozycje na stronie tego sklepu swiatlazienek/com/pl/ . Znajdziecie naprawdę spory asortyment jeżeli chodzi o artykuły do łazienki, więc myślę że każdy znajdzie coś dla siebie.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Łazienka na zamówienie

Post autor: kobietki33 »

;)

ODPOWIEDZ