Akcesoria meblowe

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Akcesoria meblowe

Post autor: kasiakasiula »

Witajcie. Szukacie odpowiednich akcesoriów meblowych do swoich wnętrz w domu czy biurze? Polecam zapoznać się z ofertą ekorex/pl/uchwyty-wpuszczane, gdzie znajdziecie duży wybór akcesoriów do mebli.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Akcesoria meblowe

Post autor: kasiunia »

Największe zmiany w moim domu pojawiają się po remoncie.Tak było i po ostatnim remoncie ,kiedy postanowiliśmy przemeblować nasz salon. Bardzo dużo w tej kwestii pomogła mi siostra bo mnie to niespecjalnie wychodzi. Po wymianie komody i zestawu wypoczynkowego ewidentnie pojawiło się miejsce na pufy.Takie te udało nam się kupić w jednym ze sklepów w internecie - witek/pl - witek.pl/pufy-i-taborety/barcelona-puf-pufs-45x45.html .Zakupione pufy udało się dopasować także kolorystycznie - o to chodziło w aranżacji tego pomieszczenia.

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Akcesoria meblowe

Post autor: kendal »

I jak, udało ci się już podjąć decyzję w zakresie doboru akcesoriów meblowych? Jeśli nie, to możesz sprawdzić jeszcze ofertę gtv/com/pl/pl/ Moim zdaniem jest to najlepsza oferta na polskim rynku, która powinna cię zainteresować równie mocno, jak mnie.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Akcesoria meblowe

Post autor: furka »

No a meble do salonu to jakie polecacie? Szczególnie się zastanawiam czy wybrać narożnik, kanapę czy wersalkę do niego. Znajoma mi przesłała ten budowanie-domu/pl/kanapa-wersalka-a-moze-naroznik-co-wybrac/ artykuł i tam też piszą o tym więcej, chyba narożnik się u mnie sprawdzi najlepiej myślę. A wy o wybraliście?

nadrus16
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:42 pm

Re: Akcesoria meblowe

Post autor: nadrus16 »

W salonie świetnie się sprawdzi zarówno narożnik jak i fajna kanapa tapicerowana i to oczywiście z funkcją spania! W razie odwiedzin gości nie będzie kłopotu ze spaniem :) gdybyście poszukiwali naprawdę dobrego producenta, to ja polecam centrum meblowe MSC - Meble msc-meble/com/pl/kanapy-tapicerowane/, bo firma ta działa na rynku od lat i ma ogromne doświadczenie w produkcji niezwykle solidnych, komfortowych mebli :) warto poznać ich bogatą ofertę i kolekcję :)

zuzula12
Posty: 1485
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Akcesoria meblowe

Post autor: zuzula12 »

Jak często robicie zakupy w sklepach internetowych? Osobiście uważam, że warto wspierać lokalnych przedsiębiorców, którzy starają się promować kulturę oraz tradycję, dlatego polecam Wam sprawdzić oferte sklep PRO Galicja . Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Akcesoria meblowe

Post autor: kajaa »

A sprawdzaliście tutaj galameble/com/dystrybutorzy/gala-collezione-salon-firmowy-szczecin/ ? Według mnie salony Gala Meble sa mega! Zawsze mają ciekawą ofertę. My chcemy kupić tam narożnik do salonu i może jakiś duży, wygodny fotel .

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Akcesoria meblowe

Post autor: kendal »

Orientujecie się może, gdzie najlepiej kupić zamki meblowe? póki co , w oko wpadła mi oferta bimeb/pl/akcesoria-meblowe/inne/zamki-meblowe Natomiast chętnie poznam i wasze zdanie na ten temat. Znacie ten sklep?

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Akcesoria meblowe

Post autor: furka »

A czy wiecie jakie hokery loftowe będą się nadawały do nowoczesnego wnętrza? Bo do salonu chę je mieć do wyspy przy której będę siadał z goścmi. Szukam ofert w sieci aktualnie na tego typu meble i nie wiem sam na które mam się zdecydować.

ODPOWIEDZ