Fotowoltaika

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: Aśka »

Podpowiem pellet który sprzedają na maximer/pl . Bardzo dobry producent, opał jest polski, z wysokogatunkowego drewna. MI się z takiej biomasy korzysta bardzo fajnie, łatwe składowanie, pało popiołu i nie zasmradzam nam powietrza.

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: yoolka »

Ja mam instalację fotowoltaiczną z firmy Hymon i mogę ich polecić z czystym sumieniem. Choc na początku mieliśmy jeszcze z mężem jakieś wątpliwości, tak teraz uważam, ze to genialne rozwiazanie dla wszystkich tych, którzy szukają oszczedności i chcą byc choć trochę niezależni. Ciekawy jest też sam program mój prąd hymon/pl/zasady-programu-moj-prad/. Warto o nim poczytać i skorzystać z tych dotacji rządowych.

korka
Posty: 256
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: korka »

My zdecydowalismy sie na instalacje od firmy passive-instal/pl/ i jestesmy bardzo usatysfakcjonowani. Nie dosc, ze solidnie i szybko przeprowadzony montaz, to swietna jakosc paneli i naprawde dobra cena za instalacje :)

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: nosleep »

Fotowoltaika to bardzo dobry pomysł. Przy instalacji warto pamiętać, że bardzo ważne są wymiary paneli fotowoltaicznych. Panele muszą być dobrane tak, by instalacja produkowała dostatecznie dużo prądu. Na stronie firmy energyre/pl znajdziecie wszystkie informacje o panelach, montażu a także kosztach instalacji.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: litovelek »

Montując oświetlenie należy tez pamiętać o odpowiednich zasilaczach. Tutaj macie sporo ciekawych ofert oświetlenie hali produkcyjnej jest wiele ciekawych i praktycznych opcji w tym zakresie. Warto sobie tam zerknąć i na spokojnie wybrać odpowiednie rozwiązania. Jeśli nie do końca się na tym znacie, to należy zapytać o poradę fachowca.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: Pańcia »

A bo prąd pozyskiwany z odnawialnych źródeł energii jest zdecydowanie lepszym rozwiazaniem niż to co mamy teraz. Powinniśmy bardziej dbać o naszą przyszłość i nasze otoczenie. Korzystanie z ofert takich firm jak Respect Energy powinno już stać się nasza podstawą jeżeli chodzi o wybór źródeł energii.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: wiktoriaula »

Montaż paneli fotowoltaicznych to wspaniała inwestycja, która po kilku latach całkowicie się zwróci, a wy będziecie mogli być niezależni pod względem energii elektrycznej. Na stronie universun/pl/fotowoltaika-gliwice/ dowiecie się więcej. Co ważne konserwacja instalacji nie jest skompilowana, nie ma brak w dostawie prądu. Kolejną zaletą jest to, że istnieje możliwość wykorzystania nadwyżek wyprodukowanej energii np. do pomp ciepła.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: zuzula12 »

Przez stale rosnące ceny za energię elektryczną zdecydowałem się na inwestycję w panele fotowoltaiczne, dlatego skorzystałem z usług firmy passive-instal/pl/ . Wszelkie prace wykonali bardzo szybko, zgodnie z ustaleniami i bez najmniejszych problemów.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: kendal »

eśli zdecydowałbyś się na to rozwiązanie, skontaktuj się z solarcon/pl/ A że korzysta z najlepszych komponentów to możesz być pewny swojej instalacji i tego, że będzie Ci służyć przez lata.

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: minella »

Mogę też polecić firmę https://www.polenergia-pv.pl/. Jak rozglądałam się za fachowcami od fotowoltaiki dla siebie to tą firmę mi sąsiedzi polecili. Całkiem sprawnie to u nich poszło i co ważne działa jak należy

ODPOWIEDZ