Fotowoltaika

Awatar użytkownika
vauka
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 7:21 pm

Fotowoltaika

Post autor: vauka »

Ostatnio razem z żoną zastanawiamy się nad zastosowaniem fotowoltaik śląsk w naszym domu. Co o tym myślicie? Według nas jest to znaczne zaoszczędzenie pieniędzy. Z pewnością taka inwestycja zwraca się w przyszłości. Macie może jakieś propozycje firm, które się tym zajmują? Dajcie znać.
Nie można wymazać z pamięci wszystkiego, co sprawia ból.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: sepa »

Fotowoltaika to super sprawa. My się długo zastanawialiśmy nad tym czy je montować, ale w końcu po wyliczeniach stwierdziliśmy, ze się opłaca. Sama instalacją i dopasowaniem systemu do naszych potrzeb zajęła się firma REMOR w Rzeczy remor/pl/systemy-fotowoltaiczne-dla-domu/. Oni maja bardzo dobrych fachowców, świetne ceny, no i sa przede wszystkim rzetelni, polecam.

sejsa
Posty: 38
Rejestracja: czw lip 16, 2020 6:10 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: sejsa »

Super sprawa. My jak tylko się okazało, ze możemy mieć fotowoltaikę to od razu skorzystaliśmy z okazji. Też przydało się bardzo czyste powietrze, bo kto by nie chciał dodatkowego dofinansowania :). U nas wszystkim zajęła się firma COMEKO ze Szczecina comeko/pl/uslugi. Bardzo fajni fachowcy, profesjonalni, no i mają korzystne ceny. Znają się na tym co robią, wszystko działa nam prawidłowo, polecam.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: wiktoriaula »

myślę, że to jest świetne rozwiązanie, z którego powinniśmy skorzystać jeśli mamy taką możliwość. Świetną propozycję oferuje firma re:spect energy , która oferuje zieloną energię! Myślę, że ich dobra opinia i współpraca z 200 dostawcami w kraju zwiększa ich pozycję na rynku i warto się zapoznać z ich ofertą. Korzystanie z alternatywnych źródeł energii to coś pięknego.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: Kamila »

Przed montażem fotowoltaiki w domu lub w firmie, warto przeprowadzić również analizę wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Z tego, co wiem, to zajmuje się tym na przykład wrocławska firma Efektywniej, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej efektywniej/pl/oferta/analiza-zrodel-energii. Polecam ;)

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: saymyname »

Czy ktoś z was słyszał lub nawet współpracował z firmą fotowoltaika.innex/pl/panele-fotowoltaiczne-olawa/ ? Podobno firma pomaga w uzyskaniu dopłaty do instalacji fotowoltaicznej. Pracownicy mają ogromne doświadczenie przy montowaniu paneli. Osobiście przyjeżdżają do domu oraz z klientem realizują projekt. Doradzają jakie panele dobrać do warunków. Jak sądzicie, gra jest warta świeczki?

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: modnisia34 »

Co do ofert odnośnie fotowoltaiki to polecam Ci firmę którą jest house-solutions/pl/ Zajmują się montażem paneli od długiego czasu i maja naprawdę dobre opinie na temat swoich usług wśród klientów. Z pewnością warto będzie pomyśleć nad ich usługami chcąc zaoszczędzić nie małe pieniądze na prądzie.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: kendal »

Muszę przyznac że ja również już jakiś czas zastanawiam się nad fotowoltaiką. Panele słoneczne które oferuje firma torinstal.oinfo/pl/fotowoltaika-inowroclaw-kujawsko-pomorskie/ wydają się byc idealnym rozwiązaniem odnośnie oszczędności w domu, Mam ogrzewanie elektryczne i nie ukrywam że byłoby to dla mnie duze odciążenie w rachunkach.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Fotowoltaika

Post autor: paulajanicka »

Fotowoltaika to bardzo dobra inwestycja, jednak warto wiedzieć czym jest falownik do fotowoltaiki i jakie najlepiej wybrać, aby wasza inwestycja najlepiej się opłacała. Falownik do paneli fotowoltaicznych to urządzenie, które przekształca prąd stały w prąd zmienny o napięciu 230 V i częstotliwości 50 Hz. Myślę, że firma Elektromasters dostarczy wam sporą ilość wiedzy, która być może przyda wam się w temace fotowoltaiki.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Fotowoltaika

Post autor: kobietki33 »

Jak nadejdzie moment że będzie trzeba wybrać ogrzewanie do domu to stawiaj na nowoczesne rozwiązania jak pompy ciepła czy fotowoltaika. Zleć to profesjonalistom takim jak ci ecd/pl/ bo dobiorą ci ogrzewanie i pomogą uzyskać dofinansowanie do projektu. Na pewno się nie zawiedziesz.

ODPOWIEDZ