Drzwi zewnetrzne bydgoszcz

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Drzwi zewnetrzne bydgoszcz

Post autor: Kamila »

Cześć,
czy są tutaj może jakieś osoby, które interesują drzwi zewnetrzne bydgoszcz? Jeśli tak, to warto zapoznać się z ofertą firmy Omega Stolarka :) Znajdziecie ją na stronie internetowej https://omegastolarka.pl/ :)

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Drzwi zewnetrzne bydgoszcz

Post autor: kasiunia »

Zarówno okna jak i drzwi zewnętrzne narażone są na działanie , czasami bardzo agresywnych czynników atmosferycznych. Czy wiecie zatem czym pomalować okna i drzwi zewnętrzne aby wytrzymały jak najdłużej w dobrym stanie ? Przeczytajcie sobie informacje jakie znalazłam w poradniku dla majsterkowiczów. To bardzo przydatne informacje.

Katia
Posty: 29
Rejestracja: śr sty 20, 2021 11:36 am

Re: Drzwi zewnetrzne bydgoszcz

Post autor: Katia »

ja mam stalowe drzwi zewnętrzne z firmy KMT. Kupowałam prawie dwa lata temu. Świetne są - mocne i solidne, energooszczędne, nowoczesne. Wszystkie cechy dobrych drzwi.
Jeszcze dodatkowo gdy kupowałam to dostałam dofinansowanie z programu Czyste Powietrze.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Drzwi zewnetrzne bydgoszcz

Post autor: kobietki33 »

Jeśli chodzi o dodatki do drzwi w postaci klamek, to nie wiedziałem, że istnieje taki wybór. Na tej stronie internetowej https://klamki-drzwiowe.eu/ można znaleźć setki różnorakich klamek i to w bardzo dobrych cenach. Jeśli szukacie tego typu sklepu, to moim zdaniem warto do nich zajrzeć.

xiao
Posty: 69
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: Drzwi zewnetrzne bydgoszcz

Post autor: xiao »

jeli zdecydujecie się na zakup drzwi wykonanych z litego drewna, na przykład dębu czy sosny, to skontaktujcie się z producentem KRIS DRZWI. Oni realizują zamówienia indywidualne, drzwi są robione na konkretny wymiar, zgodnie z życzeniem klienta. Dobra jakość, atrakcyjne ceny a do tego dostawa na terenie całego kraju.

ODPOWIEDZ