wentylacja

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

wentylacja

Post autor: grama »

Macie u siebie rekuperację? Ja uważam, że to super rozwiązanie. Rekuperator jest wymiennikiem ciepła, dzięki niemu mamy odzyskiwanie ciepła z powietrza wywiewanego z budynku. My rekuperator kupiliśmy prosto ze sklepu ECO SOLUTIONS (FHU MiM ze Szczecina) sklep.eco-solutions/pl/wentylacja/rekuperatory. Sklep jak najbardziej polecam, mają bardzo korzystne ceny, duży wybór, no naprawdę warto skorzystać z ich oferty.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: wentylacja

Post autor: nero »

Też mamy rekuperator i sprawdza się super. Nasz kupiliśmy w KLIMA z Koła klima-kolo/pl/oferta. U nich dojazd, projekt i oferta są gratis, montaż wykonują szybko, ale bezpiecznie i odpowiednia dbałością. Wiedzą co robią, dzięki nim nasza rekuperacja działa bez problemu. Maja korzystne ceny, polecam ich serdecznie, mają kompleksową ofertę.

sejsa
Posty: 38
Rejestracja: czw lip 16, 2020 6:10 pm

Re: wentylacja

Post autor: sejsa »

Też mamy rekuperację. Firma EkoKlimat z Trzcianki wykonała u nas bezpłatnie koncepcję instalacji, natomiast do realizacji projektu przystąpili po podpisaniu umowy ekoklimat/com/pl/rekuperacja.html. Maja bardzo kompleksową ofertę, świetne ceny, no i znają się na tym co robią. Zamontowany przez nich system działa bez problemu, faktycznie jest ten odzysk ciepła, co bardzo nas cieszy, bo już zbierają się oszczędności :), polecam.

justa
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 4:43 pm

Re: wentylacja

Post autor: justa »

Jak już mówimy o wentylacji mechanicznej, to muszę wspomnieć o firmie, która zajęła się tym tematem u nas w domu i w firmie, czyli JLM z Rzeszowa jlm.fr/pl/oferta/wentylacja/. Oni mają kompleksowa ofertę, korzystne ceny, no i są w pełni profesjonalni. Pracują porządnie, szybko, ale są skrupulatni. Dzięki nim nasza wentylacja działa bez zarzutu, umożliwia wymianę powietrza, jest prawidłowo wykonana, polecam.

lin
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 09, 2020 2:38 pm

Re: wentylacja

Post autor: lin »

Sami niedawno zajmowaliśmy się tym tematem, więc na świeżo mogę wam powiedzieć, że najbardziej opłaca się zamówić cały system wentylacyjny z hurtowni wentylacyjnej A-Tec Systemy Instalacyjne a-tec/pl/asortyment/. To rzetelna firma, posiadają szeroka gamę produktów, od sprawdzonych producentów, a do tego korzystne ceny. Nam się udało całkowicie u nich zaopatrzyć, polecam.

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: wentylacja

Post autor: kendal »

Wentylacja w domu to super sprawa. Wiadomo, że jest to spory koszt ale naprawdę się opłaca. Ja zdecydowałam się na montaż i jestem zadowolona z tego wyboru. Polecam wam sprawdzić oferty różnych firm i porównać je ze sobą. Myślę, że ta: lindab-polska/pl/ z pewnością was zainteresuje.

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: wentylacja

Post autor: krysia1844 »

Wentylacja nie tylko w domu, ale i w biurze czy pomieszczeniach użytkowych to podstawa :) Niedawno w naszym biurze zamontowaliśmy potrzebne urządzenia, które kupiliśmy na czystyklimat/pl/, w tym wentylatory, osuszacze i nawilżacze powietrza :)

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: wentylacja

Post autor: profesjonalna »

Nie jestem pewna, czy dobrze wam podpowiem, ale niejedne systemy wentylacyjne możecie znaleźć w sieci. Firma SMAY na przykład się w czymś takim specjalizuje. Nie, że wam polecam, po prostu się orientowałam, ale jeszcze nie kupowałam. No, na razie wiem, jakie będą tego koszty. A dla mnie to już na początek całkiem dużo. Od czegoś trzeba zacząć.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: wentylacja

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli chodzi o firmę ze sporym doświadczeniem, które jest związane z wentylacją to frapol/com/pl. Udało mi się tam znaleźć nawet wentylacja szpitali w bardzo dobrej cenie. Myślę, że znajdziecie tam interesujące oferty w bardzo dobrej cenie. Polecam!

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: wentylacja

Post autor: kasiakasiula »

Ja zakupiłam rekuperator, którego zadaniem jest odzyskiwanie ciepła. Udało mi się znaleźć go na stronie czystyklimat/pl/52-rekuperatory-wanas w atrakcyjnej cenie. Jak do tej pory sprawdza się świetnie. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie.

ODPOWIEDZ