wentylacja

magiczna
Posty: 167
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: wentylacja

Post autor: magiczna »

W dużej mierze waham się ogólnie nad tym wszystkim, co można, a czego nie w domu. I owszem, czytałam że instalacje wentylacyjne to dobry trop. Nawet polecono mi firmę Resan z Rzeszowa do jej założenia, sprawdzenia i tak dalej. Ja się cieszę, że koniec końców kogoś takiego mam, ale pytanie jeszcze mi po głowie się tłucze. Jakie mogą być koszty?

soya
Posty: 192
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: wentylacja

Post autor: soya »

Nie wyobrażam sobie domu bez wentylacji, ja mam i jestem zadowolona. Właśnie znajoma też się zdecydowała na projektowanie wentylacji, bo chce mieć u siebie taki system. Jest on innowacyjny, pozwala oczyszczać bez ograniczeń powietrze - super. Czego chcieć więcej.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: wentylacja

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli mogłaby wam coś podpowiedzieć, to myślę że warto również pomyśleć jak będzie wyglądała późniejsza wentylacja pomieszczeń jak już skończycie budowę domu. Jeżeli jeszcze jesteście przed etapem wyboru tego typu rzeczy, to koniecznie zgłoście się do firmy stiebel-eltron/pl Oni mają całkiem spore doświadczenie w tego typu sprawach, więc myślę że nie będziecie rozczarowani.

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: wentylacja

Post autor: Clamor »

Hejka. Czy znacie dobrą firmę z Katowic lub okolic zajmującą się rekuperacjami? Chcę właśnie założyć to u siebie w domu. Czy uważacie, że choćby takie coś jak tutaj byłoby ok https://psbud.pl/ofirmie.html ? Z góry wielkie dzięki za porady w tym temacie.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: wentylacja

Post autor: zuzula12 »

Decydując się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Jeżeli szukacie specjalistów od spraw związanych z systemami przeciwpożarowymi, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie - https://allfire.pl/kategoria/drzwi-przeciwpozarowe/ .

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: wentylacja

Post autor: kasiunia »

Myślę sobie ,że wentylacja to bardzo ważna choć niedoceniana instalacja. Spełnia ona bardzo ważną funkcję w naszych domach. Jeśli chcecie mieć świeże i czyste powietrze w domu proponuję wam zdecydować sie na wentylację mechaniczną, czyli rekuperację. Co to takiego? - poczytajcie sobie na ten temat nieco w internecie.

ODPOWIEDZ