Wyburzenie

sejsa
Posty: 38
Rejestracja: czw lip 16, 2020 6:10 pm

Wyburzenie

Post autor: sejsa »

Mieliście kiedyś do czynienia z tym tematem? U moich rodziców były domy, jeden niesamowicie stary, rozpadający się, który już 10 lat temu miał wyć wyburzony, ale oczywiście nie było czasu żeby się tym zająć. Teraz moi rodzice w końcu wszystko pozałatwiali, ja zatrudniłam firmę do wyburzenia - CM CONSTRUCTION ze Szczecina cm-construction/pl/oferta/roboty-ziemne i nareszcie jest po kłopocie. Firma spisała się super, pracowali uczciwie, szybko i bezpiecznie. Wyrównali teren po wszystkim, działka jest teraz o wiele większa, no i można coś tam teraz wykombinować. Firmę polecam serdecznie, mają korzystne ceny i kompleksowe usługi.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Wyburzenie

Post autor: eem »

Dobrze wiedzieć. U nas jeszcze nie wyburzamy, ale mamy na jednej działce dom do rozbiórki i na razie tylko tą działkę ogrodziliśmy, żeby nikt niepowołany tam nie wchodził. Ogrodzenie metalowe, panelowe wykonała nam firma ALLTS z Łężyc allts/pl/oferta-alias/ogrodzenia-panelowe-produkcja-elementow-metalowych. Wszystko wyszło w korzystnej cenie, firma spisała się super, ogrodzenie jest dokładnie takie, jak chcieliśmy, polecam.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Wyburzenie

Post autor: emeraldlady »

A czy planujecie stawiać w tym miejscu nowy dom? Jeśli tak, to może warto zatrudnić odpowiednich ludzi? Myślę, że dobry projekt, dobra ekipa i architekt wnętrz zrobią cuda i nie będzie trzeba za kilka lat nic wyburzać :)

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Wyburzenie

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem chciałbym polecić stronę, na której znajdziecie firmę zajmującą się ogrodzenie budowlane wynajem . Sam wielokrotnie korzystałem z ich usług i nigdy nie było najmniejszego problemu.

ODPOWIEDZ