Meble kuchenne

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Meble kuchenne

Post autor: profesjonalna »

Proste rozwiązania są czasem najlepsze, a czasem warto sięgnąć po coś więcej. Mam na myśli coś takiego jak okrągłe stoły stolpluskrzesla/pl/c300-stoly-okragle . Moim zdaniem dobrze to wygląda, a wy co mówicie?

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Meble kuchenne

Post autor: modnisia34 »

Ja długo szukałam porządnych mebli w rozsądnej cenie ale się udało. W sieci można takie znaleźć jak się odpowiednio poszuka czego przykładem jest stolkar/pl/systemy-kuchenne/vertigo-line/ Mają przepiękne, wysokiej jakości meble do kuchni, salonu czy łazienki i można zamawiać w zestawach, wybierać wersje kolorystyczne. Ja akurat postawiłam na system Vertigo Line.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Meble kuchenne

Post autor: kendal »

Poza meblami, warto również zadbać o wyposażenie. Ja dość długo zastanawiałam się nad zakupem sokowirowki i ostatecznie zdecydowałam się na tę marketowe/pl/sokowirowka-lidl/ Powiem wam szczerze, że sprawdza mi się bez zarzutu.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Meble kuchenne

Post autor: zuzula12 »

Gdzie najczęściej kupujecie meble do Waszych domów lub mieszkań? Jeżeli macie w planach zakup mebli to osobiście mogę wam polecić sklep internetowy, z którego sam wielokrotnie korzystałem. W ich ofercie znajdziecie najróżniejsze meble dla domu lub biura, w tym wieszak na ubrania .

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Meble kuchenne

Post autor: ewaO »

U nas z kolei fajnie się sprawdził producent mebli na wymiar z Krakowa, firma Dorpol. Mają duże doświadczenie, wykonują meble solidnie, z dbałością o szczegół, z porządnych materiałów. Tu sobie poczytajcie konkrety dorpol/com/pl/oferta/#profesjonalna-produkcja-mebli Wykonali nam nie tylko meble kuchenne, ale też łazienkowe i pokojowe, w sumie większość mebli w naszym domu jest właśnie od nich, bo idealnie znają nasze gusta i realizują dokładnie to co nam się zamarzy :)

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Meble kuchenne

Post autor: Dominiśka »

Warto również zdecydować się na kosze cargo . Ogólnie oferta tutaj jest bardzo korzystna, także moim zdaniem to będzie doskonały wybór

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Meble kuchenne

Post autor: daga »

Ja to mam z meblami taki problem, że jakoś tak nie wiem, jaki wzór wybrać. To mnie przerasta, bo boję się, że mi się w końcu ta kuchnia znudzi i po kilku latach będzie dylemat. Mąż to by apopleksji dostał. No i właśnie wciąż się zastanawiam, czy nie wezmę projektanta wnętrz. Za to wyciskarki hurom już mam na oku. Takie AGD mi się przyda.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Meble kuchenne

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że mebli trzeba szukać po prostu w sklepach meblowych - mam tu na myśli sklepy tak te z galerii - meble Janki w Warszawie. Tam w zasadzie można znaleźć wszystko do naszych domów i mieszkań. Ilość sklepów tzw. wnętrzarskich jest po prostu imponująca. Sami korzystamy z ich obsługi, bo i dobrą radą także często nam służą.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Meble kuchenne

Post autor: kobietki33 »

Przyznam szczerze, że sama ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad małym remontem mojej kuchni i nie ukrywam, że na stronie tego sklepu amdk/pl/sofy-i-kanapy-do-salonu udało mi się znaleźć najładniejsze propozycje w zakresie mebli. Jeżeli również poszukujecie tego typu produktów, to koniecznie sobie zajrzyjcie na tę stronę

ODPOWIEDZ