Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: imma34 »

Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Awatar użytkownika
Goku
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 5:42 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: Goku »

Bardzo przydatne informacje. Dzięki wielkie!
Chłód nie powoduje ocieplenia.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: Kamila »

A skoro już o pracy mowa, to czy opłaca się Waszym zdaniem wyjeżdżać do pracy za granicę? Dużo można zarobić na przykład w Estonii? Widziałam ostatnio sporo ofert zatrudnienia w tym kraju na stronie internetowej pl.europa.jobs/praca-w-estonii i zaczęłam się zastanawiać nad takim wyjazdem. Jak sądzicie, warto?

Maza
Posty: 21
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:13 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: Maza »

Pytanie do Was o wrażenia po pandemii - jak zmienił się i czy w ogóle, według Was, rynek pracy? Mnie dotknął niestety kryzys, straciłam zatrudnienie w związku z sytuacją i szukam nowego zajęcia.
Polecicie mi jakieś portale w sieci, na których publikowane są aktualne oferty pracy? Pytam wyłącznie o miejsca, gdzie naprawdę warto zajrzeć, bo niewiele z nich jest aktualizowane na bieżąco.
Podoba mi się ten portal: megapraca/pl/praca-nowy-sacz , bo wszystkie oferty są aktualne, zatem aplikowanie ma sens, bo to nie jest strata czasu. A dla mnie to najistotniejsze, żeby w tej sytuacji nie tracić czasu, tylko szukać skutecznie.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: eem »

My cały czas mieliśmy zamówienia, więc pandemia aż tak nas nie dotknęła na szczęście. Dodatkowo zatrudniliśmy także nowe osoby, ale w tym tradycyjnie już pomogła nam agencja zatrudnienia pracowników Kowsen-Pol z Poznania kowsenpol/pl/praca-stala-i-tymaczasowa/. Już wcześniej korzystaliśmy z ich usług i jesteśmy bardzo zadowoleni z pracowników, których nam znaleźli, są oni już na stałej umowie o prace, polecam.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: jula »

Jeśli chcesz zostać testerem w branży IT zajrzyj na futurecollars/com/pl/jak-zostac-testerem-w-branzy-it/ i zapoznaj się z dostępnym artykułem. Myślę, że może cię zainteresować. Programiści zarabiają całkiem nieźle, podobnie jak testerzy. Ja obecnie pracuję w sklepie, ale chcę niedługo sie przebranżowić.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: Iwonka »

Ja pstanowilam na prace online i teraz szukam dobrego laptopa. Dobry czyli jaki? Na szczęście znalazłam artykuł tu hp-laptopy/pl/odpowiedni-laptop-do-pracy-online/ A w nim cenne informacje, które mi bardzo pomogły. A jeśli też macie problemy z wyborem laptopa, to popatrzcie w zakładki - tam wiele opisów innych marek laptopów.

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: marysia8383 »

My teraz jedziemy do Francji, ofertę znalazłam tutaj globelus/pl/oferty-pracy/francja. O wiele lepsze zarobki i warunki. Nawet się nie zastanawialiśmy.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: nata29 »

Jeśli macie problem z obliczeniem wynagrodzenia netto czyli kwoty, którą otrzymujecie lub będziecie otrzymywać na konto, to najlepiej zerknąć sobie na ten dokładny kalkulator wynagrodzeń. Można tam bowiem szybko wszystko obliczyć.

Kermit
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 06, 2020 4:08 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: Kermit »

No ja niedawno znalazłam stałą pracę, ale szukałam jej ponad pół roku, więc trochę słabo. Polecam szukać pracy bezpośrednio u pracodawcy - coś takiego jak tu: kuracjusz.biz/, w zakładce kariera czy praca, bo chyba największe prawdopodobieństwo, że coś się uda.

ODPOWIEDZ