Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: roomia »

Tak brałam, bo na remont potrzebowałam i spoko, nie narzekam. Ładnie mieszkanko zrobiłam , więc jestem zadowolona :) Pożyczkę brałam aasapolska i przyznać muszę, że firma spoko bo na dowód daje pożyczki nawet w większych kwotach, do 15 tysięcy i wszelkie formalności załatwia się online. Chyba prościej się nie da. Daje też możliwośc otrzymania pozyczkic zekiem GIRO.

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: marysia8383 »

Brałam i to nie raz. Ciężko coś odłożyć a nieplanowane wydatki nas lubią. Jak szukasz na już, to tu concash/pl/chwilowki-przez-internet dostaniesz bez problemu. Nie raz się tak poratowaliśmy.

saymyname
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: saymyname »

Nie, nie mam w tym kierunku żadnego doświadczenia- co mnie troszkę przeraża, bo teraz planuje kupić mieszkanie. A skoro tak, to potrzebuje pożyczki hipotecznej. Kolega polecił mi biuro finansowe Income Consulting ic-ekspertfinansowy/pl/indywidualne/kredyt-hipoteczny/ , że oni mi w tej kwestii pomogą i wszystko dokładnie mi wyjaśnią.

aklinka
Posty: 274
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: aklinka »

Na zakup mieszkania raczej kredyt hipoteczny, chyba że masz inną nieruchomość. W każdym razie polecam ci doradców z boldinvest/pl/ ,bo z nimi właśnie brałam kredyt na moje mieszkanie i poszło jak z płatka :D

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: nero »

My mieliśmy jedną taką sytuację, w której zastanawialiśmy się nad pożyczką, ale jednak uznaliśmy, że lepiej będzie nam skorzystać z usług lombardu Krakowie na ulicy Kalwaryjskiej lombardkrakow/com/lombard. Tam dali nam bardzo korzystną ofertę, zastawiliśmy kilka rzeczy, cenowo jak najbardziej się opłaca. Jak się odkuliśmy, to wykupiliśmy nasze rzeczy. Ogólnie mają tam przyjemną obsługę i są uczciwi, polecam ich serdecznie.

alicjagr
Posty: 9
Rejestracja: pt lis 27, 2020 7:29 am

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: alicjagr »

wzięliśmy kiedyś kredyt we franku, na zakup mieszkania. Doradca w banku pieknie wszystko opowiadał, zachwala zachecał, zapewniał ze bezpieczeny ze frank stały, libor, wibor, sribor.
Co się póżniej okazalo to chyba kazdy wie. Frank wystrzelil jak rakieta, a my nagle zostalismy z kosztami jak nie z tej ziemi.
kredyt okazal sie niemozliwy do splacenia.
Zastanawiamy sie co robić?? :/
Czy ogłoszenie upadłości konsumenckiej bedzie dobrym rozwiazaniem? czjemy sie ogólnie wkreceni przez bank, bo to my ponosimy konsekwencje.
ciężki temat, a ten kredyt we franku bokiem nam wychodzi.

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: Majka_ »

My braliśmy pożyczkę hipoteczną, z której sfinansowaliśmy remont i rozbudowę domu.Wiele osób pytało się nas dlaczego pożyczka a nie kredyt hipoteczny. Odpowiedź jest prosta, bo pieniądze z pożyczki przeznaczyć można na dowolny cel.Jeśli kogoś interesuje ten temat, to polecam zapoznać się z artykuł na stronie grupaang/pl/2020/10/21/kredyt-hipoteczny-a-pozyczka-hipoteczna-czym-sie-roznia/ w którym opisano jaka jest różnica między kredytem hipotecznym a pożyczką hipoteczną.

danuśka
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:40 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: danuśka »

Myślę, że każdy z nas brał pożyczkę, ja na szczęście nie miałam żadnych problemów z jej spłatą. Ale teraz ostatnio jak potrzebowałam gotówki na nowe auto to zdecydowałam się zasięgnąć porady u doradca kredytowy Warszawa .

Inaka
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 09, 2020 10:09 am

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: Inaka »

Przed świętami każdemu przyda się dodatkowa gotówka. Dlatego bezpiecznym i szybkim rozwiązaniem problemów finansowych jest pożyczka pozabankowa. Można w kilka minut otrzymać gotówkę, a formalności jest mniej. Mogą ją otrzymać też osoby zadłużone. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj wygodnepozyczki/pl/pozyczka-pozabankowa .

Karcia
Posty: 21
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:03 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: Karcia »

Jeszcze nie brałam ale rozmyślam właśnie nad skorzystaniem z kredytu na dowód. Koleżanka podsunęła mi nawet taki artykuł jelonka/com/kredyt-na-dowod-co-warto-wiedziec-92761 , abym sobie o tym trochę poczytała. Może ktoś z Was korzystał już z takiego produktu finansowego i podzieli się ze mną swoimi uwagami na ten temat?

ODPOWIEDZ