Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: Perunka »

Mnie udało się dostać pracę na atrakcyjnych warunkach w folimpex/com/pl/karierapraca/- warto zerknąć jak ktoś szuka bo naprawdę sporo ciekawych ofert mają

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: jankat »

Kiedyś w galerii handlowej pracowałam, teraz wyjechałam razem z mężem do Danii i pracuję jako pokojówka utrzymania czystości. Te pracę znalazłam jeszcze będąc w Polsce przez stronę pracawue.pl Całkiem niezła praca jak na początek, jestem zadowolona zwłaszcza z dobrze płatnych nadgodzin ;)

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli macie doświadczenie w pracy jako informatyk, ale chcielibyście zmienić firmę dla której pracujecie, to może warto byłoby zainteresować się w wolnej chwili propozycjami od globallogic/com/pl/ . Słyszałam o tym miejscu wiele pozytywnych opinii, więc może i wam udałoby się tam znaleźć jakiś wolny wakat. Myślę że warto spróbować

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: Dominiśka »

A myśleliście o inwestycji? Powiem wam, że sporo możliwości posiada jednak wealthseed.eu/ , dodatkowo aplikacja działa bardzo płynnie, jest też prosta w obsłudze

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: roomia »

Ja osobiście przeglądam oferty pracy bo szukam czegoś nowego. W mojej aktualnej pracy zarabiam zdecydowanie za mało.

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: soya »

Ja pracuję jako fryzjerka, ale wiecie jak dzisiaj jest... Ten grosz cały czas jest potrzebny, dlatego ostatnio szukałam czegoś dodatkowego, aby sobie dorobić. Znalazłam stronę konsultantki/com/pl/zarobki/ - na której się dowiedziałam, jak wyglądają zarobki u Avon i mnie to zainteresowało. Chyba do nich dołączę, spróbuję u nich sił. A co wy na to mi powiedziecie?

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: zuzula12 »

Polecam Wam wszystkim sprawdzić strone https://www.umownik.pl/podpis-kwalifikowany/ , na której macie możliwość zarządzania wszelkimi umowami przez internet. W razie pytań, wszelkie informacje o portalu znajdziecie na stronie.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: furka »

Opiekun medyczny to ciężki zawód. Jedynym plusem jest to, że nie brak ofert pracy dla ludzi wykonujących tę profesję. Zobaczcie sobie chociażby tutaj - SeniHelp24. Ogłoszeń dla opiekunów jest bardzo dużo, każdego dnia się pojawiają nowe. Oferty są dla osób, które chciałyby pracować w Niemczech. Sprawdźcie sobie szczegóły. Na pewno uda się coś znaleźć.

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: Zaklinaska »

Są rózne możliwości zarobku, a nie myśleliście, aby założyć sklep w necie? Mozna to zrobic na IAI.Shop warto równiez wprowadzić płatność ratalna Iraty https://forumszkolne.pl/biznes-t101312.0.html

ODPOWIEDZ