Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: Draksa1981 »

Ja pracuję w księgowości, od jakiegoś czasu mamy ułatwione wystawianie faktur i ich korekt. Wspomagamy się programem jpk faktury jpk-insight/pl/bledy-w-nowym-jpk-oznaczenie-fp/. Ma on bardzo dużo przydatnych funkcji, miedzy innymi pomaga w wystawianiu deklaracji VAT i zeznań podatkowych. Pilnuje terminów i wyłapuje błędne zestawienia.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: furka »

Jeśli o mnie chodzi to ja mam własną firmę od kilku lat i to w ten sposób zarabiam, nie jest łatwo ale zadowolona jestem. Tutaj alejahandlowa/pl/uslugi/dlaczego-powinienes-przeprowadzic-audyt-kadrowo-placowy właśnie o audycie kadrowo płacowym czytam, moja firma chyba będzie musiała go jednak przejść tak myślę.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: emeraldlady »

Ja pracuję jako logistyk w firmie męża :) Nie jestem co prawda logistykiem z wykształcenia, ale bardzo szybko się uczę i staram się panować nad tym grajdołkiem. Obecnie przerabiamy magazynowanie towarów, bo właśnie mąż wynajął nowy magazyn i trzeba to wszystko jakoś ogarnąć. Firma jest usługowo budowlana, a więc jest z tego porządny grosz, na szczęście!

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: zuzula12 »

Teraz bardzo dużo osób zarabia w sieci. To stała się bardzo popularna opcja na zarobienie niemałych pieniędzy. Zobaczcie na polubienia na facebooku tutaj napisane jest w jaki sposób powinno się prowadzić swoje konta na portalach by zdobywać popularność.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: Dominiśka »

My z mężem posiadamy własną firmę, dodatkowo ostatnio nawiązaliśmy kontakt z taab/pl/ , ponieważ chcieliśmy postawić u nas samoobsługowy system parkingowy. Współpraca z tą firmą okazała się strzałem w 10

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: bogna45 »

W internecie nie brakuje fajnych ofert pracy, w których można dobrze zarobić, trzeba tylko dobrze poszukać. Ja trafiłam na takie ogłoszenie mocnemedia/pl/ogloszenia-praca-f13/copywriter-poszukiwany-funkymedia-lodz-t1506.html . Potrzebują copywritera. Jeśli dobrze znacie język polski i znacie trendy internetowe, to spróbujcie, bo warto. Warunki są atrakcyjne, to bardzo interesująca oferta.

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: kasiakasiula »

Koniecznie sprawdźcie ogłoszenia o pracę na polandworkforce/com/praca-francja/ :) Mają tam spory wybór ogłoszeń o pracę we Francji.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: kendal »

Też zauważyliście, że w obecnych czasach ciężko znaleźć pracę na włąsną rękę? Tyle dobrze, że działają agencje pracy tymczasowej takie jak MG Solutions i można na nich polegać. Ja sama jestem wdzięczna tej agencji, bo gdyby nie ona, to zapewne byłabym bezrobotna

Julia66
Posty: 438
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: Julia66 »

Najbardziej marzy mi się praca jako lektor języka angielskiego. Jako, że bardzo dobrze znam ten język, wiem że podołałabym temu zadaniu. Ze strony: centermedia/pl/jak-wyglada-praca-jako-lektor-jezyka-angielskiego/ dowiedziałam się jak wygląda praca lektora i jak dla mnie wygląda to naprawdę super.

aklinka
Posty: 288
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: aklinka »

Aktualnie jestem bez pracy, dlatego codziennie sprawdzam oferty pracy Łódź . Jednak nie chcę byle czego, zależy mi na ciekawym stanowisku i koniecznie dobrze płatnym. Trzymajcie kciuki aby się udalo :)

ODPOWIEDZ