Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: nosleep »

Obecnie znalezienie pracy nie jest trudne, szczególnie jeśli specjalizujecie się w konkretnej branży. Do osób które działają w marketingu internetowym ciekawą propozycję pracy może brać praca sem kraków. Aaktualnie w agencji marketingowej Seolo rekrutacja na stanowisko specjalista od Ads&Analytics. Jeśli posiadacie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku to ta oferta jest właśnie dla nas.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: Aśka »

A ja czytałam ostatnio ciekawy artykuł na temat zarobki inżynierów 2020 znalazłam tam wiele ciekawych informacji na ten temat. Jeśli pracujecie w tej branży to zdecydowanie powinniście poczytać na ten temat. Znalazłam wiele rzetelnych informacji na ten temat

zuzula12
Posty: 1485
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem. Jeżeli posiadacie produkty od firmy Apple, z to z pewnością będziecie zainteresowani artykułem na stronie artelis/pl/artykuly/77800/iphone-13-czego-mozemy-spodziewac-sie-w-tym-roku , w którym dowiecie się czego można spodziewać się od iPhona 13.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: Aśka »

Ja znalazłam pracę na magazynie dzięki MG Solutions :) Jeśli szukacie zatrudnienia to warto sprawdzić ich ofertę, znajdują zatrudnienie w produkcji, właśnie na magazynie czy jako serwis sprzątający i wiele innych :)

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: roomia »

Ja właśnie siedzę na bezrobociu ale interesuje mnie praca Sosnowiec i szukam jej intensywnie. Mam ogromną nadzieję, że w końcu uda mi się coś fajnego znaleźć

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: Dominiśka »

A interesuje was praca zdalna it ? Ogólnie ostatnio w itwiz/pl znalazłam sporo informacji dotyczących nowelizacji kodeksu pracy, więc warto tutaj zajrzeć

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: kobietki33 »

Muszę przyznać, że doskonałą ofertę pracy w autoryzowanym salonie samochodowym marki BMW, udało mi się znaleźć tutaj praca-dealerbmw/pl/home/stanowiska-dealer-bmw/ . Moim zdaniem warto zajrzeć pod ten link i sprawdzić ofertę. Moim zdaniem znajdziecie tam naprawdę świetne warunki zatrudnienia oraz dobrą pensję.

kochanka
Posty: 76
Rejestracja: pt lis 27, 2020 4:41 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: kochanka »

Najważniejsze to robić to co się lubi, także jeśli nie jesteśmy do końca zadowoleni to należy coś w tym kierunku zmienić. Na rynku są np takie agencje nursecare24/pl/ które pomogą nam zmienić pracę na znacznie lepiej zarobkową i dającą satysfakcję.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: furka »

Poszukiwania pracy to nie łatwe wyzwanie! Bardzo ważne jest by mieć odpowiedni plan i wiedzieć gdzie szukać. Im więcej różnych sposobów poszukiwania pracy wykorzystasz, tym większe prawdopodobieństwo jej znalezienia. Jednym z takich możliwości jest takie miejsce optijob/pl/ gdzie znajdziesz wiele różnych ofert pracy dla siebie . Koniecznie sprawdź!

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Gdzie pracujecie, jak zarabiacie?

Post autor: daga »

Ja pracuję zdalnie z domu i nie narzekam na to, co robię, ale na razie też chcę robić coś, z czym mogłabym wyjść do ludzi i pod tym kątem spodobał mi się kontakt avon . Może nie jest to możliwość zarobku na tysiącach, ale zawsze dorobię do pensji, a dodatkowo będę mogła konsultować się z klientkami i rozmawiać. To mi się na przykład bardzo podoba.

ODPOWIEDZ