Czy inwestujecie gdzieś pieniadze?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Czy inwestujecie gdzieś pieniadze?

Post autor: imma34 »

Czy inwestujecie gdzieś pieniadze?
ajak tak, to gdzie?

Tyczka
Posty: 219
Rejestracja: pn mar 09, 2020 5:44 pm

Re: Czy inwestujecie gdzieś pieniadze?

Post autor: Tyczka »

Ja w tej chwili staram się przeżyć inie inwestuję :lol:
Ale wcześniej owszem i mam nadzieję, ze te inwestycje poczynione rok, czy pół roku temu dadza mi kiedyś fajne profity.
Mam trochę kasy w złocie i monetach bulionowych,
Mam też kupioną i działającą aytomatyczną strategię transakcyjną na forexie (tu prop-trading/pl/strategie-zautomatyzowane-od-czego-zaczac/ ) która daje mi zarobić w miarę regularnie
Mam też kasę w biżuterii, chociaż to chyba bardziej będzie na opchniecie na złom w razie czego,
no ale mam

A ty?

Awatar użytkownika
Goku
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 5:42 pm

Re: Czy inwestujecie gdzieś pieniadze?

Post autor: Goku »

W internecie jest również mnóstwo takich ofert. Warto je przejrzeć.
Chłód nie powoduje ocieplenia.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Czy inwestujecie gdzieś pieniadze?

Post autor: kendal »

W nieruchomości zawsze warto inwestować. Jeśli nie na cenie mieszkania, to można zarobić na wynajmie. Sama zdecydowałam się na mieszkania inwestycyjne z oferty condo/pl/ i szczerze muszę przyznać, że to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Czy inwestujecie gdzieś pieniadze?

Post autor: emeraldlady »

Mnie ostatnio zainteresowały inwestycje na giełdzie. Może i jest to ryzykowne, ale właśnie przez to wydaje się tak podniecające. No i można naprawdę sporo zarobić!

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Czy inwestujecie gdzieś pieniadze?

Post autor: roomia »

No pewnie, że warto inwestować, natomiast czasami nie jest tak kolorowo. Chodzi o branie pożyczek i później wpadnięcie w pętle zadłużenia. Zdecydowanie błyskawicznie się z tym uporać i rozwiązaniem może być na przykład Konsolidacja pożyczek pozabankowych Wrocław . Jest to na pewno pomocne rozwiązanie.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Czy inwestujecie gdzieś pieniadze?

Post autor: zuzula12 »

W jaki sposób staracie się zadbać o rozwój Waszej firmy? Z jakiej formy reklamy korzystacie? Osobiście chciałbym Wam polecić ofertę firmy Urban Kolor, która specjalizuje się w produkcji najróżniejsze reklamy wizualnej, w tym np. Kasetony reklamowy .

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Czy inwestujecie gdzieś pieniadze?

Post autor: minella »

Jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o inwestowania a oszczędzać nie potrafię więc pozostałam w ppk, nie mam żadnego innego pomysłu, dla mnie to dobre rozwiązanie

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Czy inwestujecie gdzieś pieniadze?

Post autor: furka »

Może warto zainwestować w swój biznes? Myślę, że świetną opcją jest sklep online. Jeśli lubicie zakupy bezgotówkowe, to powinniście koniecznie zapoznać się z tym artykułem https://chwilrank.pl/co-zyskasz-uzywaja ... rnetowych/ , ponieważ dotyczy on właśnie płatności bezgotówkowych.

ODPOWIEDZ