Ile miesięcznie jesteście w stanie oszczędzić?

imma34
Posty: 182
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:45 pm

Ile miesięcznie jesteście w stanie oszczędzić?

Post autor: imma34 »

Ile miesięcznie jesteście w stanie oszczędzić?

Awatar użytkownika
Goku
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 5:42 pm

Re: Ile miesięcznie jesteście w stanie oszczędzić?

Post autor: Goku »

Naprawdę ciekawe propozycje. Te forum jest bardzo przydatne.
Chłód nie powoduje ocieplenia.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Ile miesięcznie jesteście w stanie oszczędzić?

Post autor: camio »

Niestety, niewiele. Póki co spłacam kredyt na firmę. No i przyszły zmiany w podatkach 2020...

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Ile miesięcznie jesteście w stanie oszczędzić?

Post autor: grama »

Staram się ile się da, przynajmniej 1/4 pensji.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Ile miesięcznie jesteście w stanie oszczędzić?

Post autor: oran »

U mnie podobnie, oboje pracujemy, więc idealnie by było jedną wypłatę odłożyć, ale nie ma tak dobrze jak ma się dzieci :)

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Ile miesięcznie jesteście w stanie oszczędzić?

Post autor: roomia »

Póki co słabo mi to wychodzi i jak remont robiliśmy to brałam pożyczkę z aasapolska/pl/ . Firmę polecam, bo szczerze to jeszcze nigdy tak szybko pieniędzy na koncie nie miałam. Rano złożyłam wniosek przez tę stronę, z formalnośći to tylko dowód osobisty był potrzebny, a popołudniu kasa była na koncie przelewe za 0 złotych :) I jeszcze jest ubezpieczenie na życie i zdrowie+opcja skorzystania z wakacji ze spłaty raty. Dobra oferta serio

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Ile miesięcznie jesteście w stanie oszczędzić?

Post autor: marysia8383 »

Niestety obecnie nic. Firma nie przynosi zysków przez pandemie wręcz musieliśmy brać kredyt tutaj hej.mielec/pl/pl/651_materialy_partnera/56514_pozyczka-pozabankowa-przez-internet.html. Bank nam odmówił.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Ile miesięcznie jesteście w stanie oszczędzić?

Post autor: Dominiśka »

Nie tak dawno właśnie spłaciłam swój kredyt i znajomy doradził mi żebym skontaktowała się z superlex/pl/ w celu odzyskania prowizji bankowej. Swój zwrot miałam już po kilku dniach na koncie.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Ile miesięcznie jesteście w stanie oszczędzić?

Post autor: daga »

Ja to w sumie całkiem sporo, bo mąz opłaca mieszkanie, a ja pozostałe sprawy. Stąd uważam, że dobrze jest się dowiedzieć więcej na temat tego, co mogę z tą kasą zrobić. Na razie tutaj mimookolicznosci/pl/doradca-kredytowy-warszawa/ mam opcję kredytu hipo podpisaną i do tego domu. To mnie kręci.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Ile miesięcznie jesteście w stanie oszczędzić?

Post autor: jula »

U mnie niestety z oszczędnościami jest ciężko... Dlatego ostatnio myślę o karcie kredytowej o której czytałam na axi-card/pl/blog/karta-kredytowa/jak-korzystać-z-karty-kredytowej-axi-aby-zyskać-maksimum-korzyści Miałabym dzięki niej stały dostęp do gotówki gdyby zaszła taka potrzeba.

ODPOWIEDZ