reklama dla firmy

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: jula »

Ja ostatnio trafiłam na ofertę tej firmy cleverframe/pl i zastanawiam się nad zamówieniem u niej stoiska na targi branżowe dla swojej firmy. Długo szukałam firmy, która bez problemu wykona dla nas profesjonalne stoisko.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: kajaa »

Wysokiej jakości odzież reklamową i firmową znajdziesz w ofercie tej firmy gqb/pl/. Nie raz zamawiałam tam odzież dla swoich pracowników i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z jakości oraz realizacji zamówienia. GQB działa bardzo sprawnie.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: zuzula12 »

Może zainteresować was blog beskidzkamama/pl/wydarzenie/4194/personalizacja-przekazu-%E2%80%93-sposob-na-skuteczna-komunikacje bo tam jest mnóstwo informacji na temat marketingu i skrzeczanej reklamy. Sprawdźcie sobie i poczytajcie jak skutecznie pozyskiwać nowych klientów dzięki dobrej reklamie.

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: sorra »

Bardzo fajnie, że trafiłam na ten wątek, ponieważ także szukam najskuteczniejszej metody na wypromowanie mojej firmy. Póki co jest malutka, ale mam nadzieję, że kiedy zainwestuję w marketing to liczba klientów drastycznie wzrośnie. Znajomy polecił mi blog ToPromo , na którym dostępne są różne propozycje promocji biznesu za pomocą reklamy wizualnej typu neonów LED. Jakie macie zdanie na temat takiej reklamy? Czy ktoś się zdecydował? Jakie przyniosła efekty? Dajcie znać.

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: lunka »

Reklama dla firmy jest dzisiaj niezbędna, jak chcemy zadbać o wizerunek swojego biznesu i zyskiwać nowych klientów. Wszelakie działania można dzisiaj prowadzić i Telemarketing także jest popularny. Najważniejsze żby trafiać do jak największej liczby klientów.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: Dominiśka »

Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie socialmediabost/pl/ . Jeżeli chcecie kupić lajki w dobrej cenie to tutaj można kupić pakiet, dodatkowo działania pochodzą z realnych kont co jest dużym plusem

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: zuzula12 »

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu i dlaczego? Osobiście chciałbym Wam polecić strone ostro-video/pl/ , na której znajdziecie profesjonalną firmę zajmującą się tworzeniem teledysków, filmów reklamowych, spotów reklamowych i wiele więcej.

aklinka
Posty: 288
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: aklinka »

Wiele zależy od tego jaki biznes prowadzimy. Jeśli jest to firma stacjonarna to na pewno warto zainwestować w reklamę, która wzbudzi zainteresowanie klientów jak np. reklama świetlna. Tutaj jakowisko/pl/reklamy-swietlne-sprawdz-jakie-maja-zastosowanie/ temat został świetnie przedstawiony

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że warto również zainteresować się propozycjami na stronie tej firmy artigraf/pl/oferta/galanteria-reklamowa. Z tego co widziałam, to oferują galanterię reklamową w bardzo dobrej cenie. Zgłoście się do nich, a z pewnością poznacie więcej szczegółów.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: furka »

Jedną z reklam dla firm są ekspozytory handlowe brooklyn/pl/products/ekspozytory-handlowe/ . Ekspozytory to szerokie pojęcie, pod którym kryją się różnego rodzaju regały, stojaki czy półki, które służą do prezentacji danego produktu. Ekspozytory to odpowiednie regały, z miejscem na ulotki informacyjne, małe produkty trudne do ułożenia, takie jak guma do żucia czy jajka niespodzianki dla dzieci.

ODPOWIEDZ