reklama dla firmy

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: jankat »

Ja zdecydowałam się na reklamę firmy w internecie. Zleciłam to zadanie agencji advist/pl/. Pozycjonują moją stronę i uruchomili kampanie google Ads. Od tej pory mam znacznie więcej klientów ;) Polecam.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: Dominiśka »

Od siebie mogę polecić wam grupasample/pl/ . Jesli chodzi o kampanie marketingowe to firma posiada naprawdę wielkie doświadczenie, dodatkowo projekt kampanii nie jest oparty na plikach cookie

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: kobietki33 »

Muszę przyznać, że sama ostatnio poszukiwałam jakiejś sprawdzonej firmy, która mogłaby zapewnić mojej firmie dobrą kampanię Google i pozycjonowanie stron na szczęście mój znajomy podpowiedział mi, że bardzo duże doświadczenie w tej branży ma między innymi brandvision/pl/pozycjonowanie/ więc chyba się z nimi skontaktuj żeby poznać więcej szczegółów. Dajcie znać, z jakich odłamów marketingu najczęściej korzystacie w swoich firmach.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: reklama dla firmy

Post autor: zuzula12 »

W jaki sposób dbacie o promocję własnej firmy? Z jakiej formy reklamy korzystacie i dlaczego? Jeżeli jesteście zainteresowani tematem rozmowy swoich mediów społecznościowych, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę profesjonalnej agencji social media, która specjalizuje się m.in. w prowadzenie fanpage .

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: reklama dla firmy

Post autor: furka »

Jeżeli szukasz fajnych gadżetów reklamowych dla swojej firmy, bardzo fajne znajdziesz tutaj goodproject/pl/kalendarze/trojdzielne/ . Firma zajmuje się tworzeniem gadżetów firmowych na zamówienie, np. z logo firmy. Musimy pamiętać, że reklama i gadżety reklamowe to nie tylko długopisy. Można również zainwestować np. w kalendarze albo inne upominki. Ja uwielbiam kalendarze, więc chyba właśnie je zamówię jako podarki na święta.

ODPOWIEDZ