inwestycja

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

inwestycja

Post autor: Dominiśka »

Cześć. Co sądzicie na temat brokera XTB? Ja od dłuższego czasu z niego korzystam i jestem zachwycona korzyściami jakie płyną z inwestycji

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: inwestycja

Post autor: daga »

Dobrze będzie poszukać odpowiedniego miejsca na inwestycję i ja dokładnie to rozumiem. Stąd moje zainteresowanie takimi gdzie-inwestowac/pl/jak-i-w-co-zaczac-inwestowac/ stronami. Wydaje mi się, że to dla mnie będzie dobry pomysł, bo jak nie wiem nic, to tak uda mi się cokolwiek chociaż zarobić.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: inwestycja

Post autor: Kamila »

A czy ktoś z Was miał może do czynienia z generali investments? Widziałam, że mają tam do zaoferowania mnóstwo różnych inwestycji, między innymi w fundusze. Ogólnie temat inwestowania jest teraz jak najbardziej na czasie, nikt nie chce trzymać pieniędzy na koncie.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: inwestycja

Post autor: daga »

Bardzo długo odkładałam pieniądze. Oszczędzanie był naprawdę trudne. Trzeba było odmawiać sobie przyjemności, czego moje dzieciski zbytnio nie rozumiały. Mam nadzieje, że jak będą większe to zrozumieją. Jak mogłabym zainwestować swoje fundusze? Tak, że najlepiej pomnożyć je dwukrotnie?

korka
Posty: 254
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:22 pm

Re: inwestycja

Post autor: korka »

Fajna opcja na inwestycje sa teraz tez projekty deweloperskie. Nie musicie przejmowac sie zarzadzaniem nieruchomoscia, a zyski z gory zapewnione :) calkowicie bezpieczna opcja, zreszta poczytajcie sobie na novafinances/pl/jak-to-dziala/

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: inwestycja

Post autor: nosleep »

Teraz opłaca się inwestować w...fotowoltaikę! Tak, tak, przy takiej inflacji i wzroście cen za prąd - zwrot z instalacji fotowoltaicznej będzie bardzo szybki. Biorąc pod uwagę ulgę z PIT i dopłatę z programu Mój Prąd - zwrot będzie jeszcze szybszy. Zresztą zobaczcie sami na tym kalkulatorze: instalacjefotowoltaiczne/com/kalkulator-instalacji-fotowoltaicznej/ ile się zwraca instalacja fotowoltaiczna o danej mocy.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: inwestycja

Post autor: kasiunia »

By zacząć skutecznie inwestować trzeba najpierw trochę poczytać na ten temat. Warto też porozmawiać z osobami, które już inwestują i znają kruczki jakie powinniśmy poznać by zacząć inwestować. Warto jak wspomniałam poznać podstawowe pojęcia ekonomiczne, na przykład rodzaje inflacji , to ważne , szczególnie w obecnym okresie , kiedy inflacja pożera nasze oszczędności.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: inwestycja

Post autor: mitril »

Inwestując w kryptowaluty warto korzystać z aplikacji wealthseed.eu/ :) Jest naprawdę świetna, znajdziecie tam również inne formy inwestowania, na przykład w akcje. Jeśli interesuje Was temat inwestycji to warto ją sprawdzić.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: inwestycja

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli interesujecie się kryptowalutami i lubicie być na bieżąco ze wszelkimi zmianami, to bez wątpienia zainteresują was te prognozy dla bitcoina, Znajdziecie je bez problemu na stronie tego portalu assay/pl , więc polecam wam tam zerknąć. Myślę że nie będziecie rozczarowani informacjami tam zawartymi.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: inwestycja

Post autor: Dominiśka »

Szczerze mówiąc dla mnie bardzo dobrym wyborem okazała się inwestycja w wealthseed.eu/ . Korzystam z tej aplikacji i powiem wam, że nie mam żadnych zastrzeżeń

ODPOWIEDZ