Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: Perunka »

Jak bierze się kredyt rozsądnie, z głową i ze sprawdzonych źródeł jak na przyklad tadam-finanse/pl/ to nie ma się czego obawiać. Byleby nie wpaść w pętle. No ale tak jak mówię - najważniejszy jest rozsądek i słuchanie się specjalistów

megXX
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:07 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: megXX »

Z pożyczkami, kredytami nie ma żadnego problemu gdy oczywiście te spłacacie. Dlatego też warto mierzyć siły na zamiary. Też ciekawą opcją jest karta kredytowa, macie może taką? Warto o tym pomyśleć, u mnie ta super się sprawdza. Z pomocą strony pozabankowiec/pl/3578/jak-wybrac-dobra-karte-kredytowa/ wybierzecie najlepszą ofertę.

aklinka
Posty: 288
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: aklinka »

Na braniu pożyczek nigdy dobrze nie wyszłam dlatego jak już to kredyt w banku jest dużo lepszym rozwiązaniem. I pierw trzeba oferty porównać. Polecam doradcę kredytowego z boldinvest/pl/ bo on ma dostęp do ofert bankowych, wie gdzie teraz najniższe prowizje i procenty

danuśka
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:40 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: danuśka »

Myślę, że sporo osób w swoim życiu brało pożyczki czy kredyty. Ale ja już się nauczyłam, że trzeba tutaj podchodzić odpowiednio do tematu, sprawdzić wszystko i dokładnie przeczytać umowę. Ja właśnie obawiając się że mogę zrobić coś nie do końca dobrze, zdecydowałam się na pomoc w tej sprawie doradca kredytowy Warszawa .

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: soya »

W sumie, to jeszcze nie... Nie brałam kredytu... Co nie oznacza, że nie wezmę... Bo nawet już mam coś na oku tutaj pozyczkowy/com/pl/dotacje-dofinansowanie-na-termomodernizacje-kredyty-pozyczki-termomodernizacyjne/ . A mianowicie pożyczkę na głęboką modernizację energetyczną budynków należących do mojego przedsiębiorstwa.

magiczna
Posty: 163
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: magiczna »

Ja mam za sobą kilka normalnych pożyczek, konsumenckich, na zakupy, albo na inne kredyty. Także nie mam czego w ogóle narzekać. Jednak wydaje mi się, że dobrym posunięciem będzie dziś zapisanie się tu kredytgorzow/pl/kredyty-samochodowe-gorzow na wizytę. To znaczy sprawdzenie, czy konsultant ma czas. Boję się sama brać sobie kredyt na auto.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: Dominiśka »

ja właśnie brałam kredyt, spłaciłam go szybciej i chciałam uzyskać swój zwrot prowizji bankowej. Pomogli mi w tym superlex/pl/ wszystko odbyło się szybko i sprawnie

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: profesjonalna »

Ja to w sumie dopiero będę brać pożyczkę i zastanawiam się nad wizytą tutaj doradcafinansowy-lodz/pl/ekspert-finansowy-piotrkow-trybunalski/ . Pośrednik kredytowy to jednak jest dla mnie ktoś ważny. I mam nadzieję, że nie będziecie w stanie mi powiedzieć, że to zły kierunek. Może jakieś jednak wsparcie dla mnie?

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: jula »

W wyborze odpowiedniego banku może ci pomóc ten artykuł kurierpoludniowy/pl/wiadomosci.php?art=22820 Jest pełen cennych informacji, które warto wiedzieć. Ja niedawno brałam swój pierwszy kredyt i to była bardzo przemyślana decyzja.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: zuzula12 »

Polecam Wam usługi firmy back2you , ponieważ są to specjaliści, którzy pomogą Wam w uzyskaniu zwrotu prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu. Jeżeli jesteście zainteresowani ich usługami to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.

ODPOWIEDZ