Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: kobietki33 »

Jeśli chcielibyście się dowiedzieć jak wyjść ze spirali kredytowej prostymi metodami to Koniecznie sprawdźcie w wolnej chwili ofertę tej firmy moja-pozyczka/pl która pomoże Wam w tego typu sprawach. Moim zdaniem wyjście ze spirali zadłużenia nie jest ciężkie.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: jula »

Ja uważam, że wszystko jest dla ludzi. Jeśli ktoś chce wziąć pożyczkę to proszę bardzo, ale to powinna być przemyślana decyzja. Sporo pozytywnych opinii słyszałam na temat pożyczek z provema/com/ To aplikacja która pomoże zapanować nad budżetem, można przez nią wykonywać przelewy natychmiastowe, wspierać zrzutki i skorzystać z limitu kredytowego.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: modnisia34 »

Tak brałam wiele pożyczek ale w czasie pandemii banki mi odmawiały bo niby miałam zły BIK albo brak zdolności. Mimo to załatwiłam sobie finansowanie poprzez ten portal concash/pl/pozyczki-prywatne Wszystko załatwiłam online i nikt nie sprawdzał żadnych baz KRD czy BIK. Gdybyście potrzebowali finansowania to tam je dostaniecie.

magiczna
Posty: 164
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: magiczna »

Nie jest łatwo poszukać pożyczki, która będzie miała sens. Ja coś o tym wiem, dlatego wydaje mi się, że warto pomyśleć o czymś takim jak porady w sieci. Czasem można fajnie znaleźć coś, co będzie nam idealne. I ja na przykład powiem wam, że dla mnie takie positive-power/pl/3-powody-dla-ktorych-warto-skorzystac-z-uslug-doradcy-kredytowego-starajac-sie-o-kredyt-hipoteczny-we-wroclawiu-lub-innym-duzym-miescie/ porady mają sens. Są skuteczne.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: Dominiśka »

Jeśli braliście kredyt we frankach warto zobaczyć artykuł 286 . Tutaj dowiecie się wszystkich niezbędnych informacji

aklinka
Posty: 288
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: aklinka »

Wzięłam kiedyś kilka chwilówek i było ich za dużo, nie byłam w stanie w terminie spłacać. Pomogła mi jednak konsolidacja chwilówek po terminie i dzięki niższym ratom byłam w stanie udźwignąć zobowiązanie. Nauczka na przyszłość by brać tylko tyle ile można spłacić

Kamilla36
Posty: 165
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: Kamilla36 »

Myślę, że najtrudniejszą sytuację obecnie mają osoby, które wzięły kredyty we frankach. Przyznam się, że na bieżąco śledzę ich sprawy na stronie zyciebezkredytu/pl. Artykułów na ten temat jest tutaj masa i naprawdę cieszę się, że istnieją instytucje, które pomagają takim osobom.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: zuzula12 »

Jeśli zwrócicie wcześniej zaciągniętą pożyczkę to możecie starać się i zwrot części prowizji. Sprawdźcie na stronę back2you/pl/kto-moze-otrzymac-zwrot-prowizji-z-kredytu/ tam macie informacje na ten temat. Poczytajcie bo to ważny temat. Sprawdźcie czy spełniacie warunki a jeśli tak to jak i kiedy składać wniosek o zwrot prowizji.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: kajaa »

Radzę przemyslec każdą decyzje o kredycie. To duże zobowiązanie a w zyciu róznie bywa. Ja ostatnio czytałam o kredyta ch we frankach w bank pko kredyt i powiem szczerze, ze współczuję ludziom ktorzy sie na te kredyty zdecydowali. Na szczęście jest szansa na unieważnienie ich.

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: bogna45 »

Żeby nie czuść się oszukanym albo żeby nie wpaść w problemy związane ze spłatą kredytu, warto zwrócić się o pomoc do doradcy kredytowego. Tomasz Wostal ma dużą wiedzę i doświadczenie. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dlatego oferta zawsze jest dopasowana do potrzeb kredytobiorcy. Warto skorzystać, zwłaszcza, że jego usługi są całkowicie darmowe.

ODPOWIEDZ