Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: Dominiśka »

Dla mnie jednak bezpieczniejszym rozwiązaniem okazała się inwestycja w wealthseed.eu/ . Powiem wam, że jestem mega zadowolona, tym bardziej, że tutaj mam pewność, że mogę bezpiecznie zarządzać swoimi finansami

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: Lana »

Nie ma nic złego w takich szybkich pożyczkach. Trzeba tylko wybierać je z głową. Jest teraz wiele firm pożyczkowych i warto porównać poszczególne oferty. Dużym ułatwieniem są porównywarki. Tutaj gotowkowe-pozyczki/pl/porownaj-pozyczki macie namiar na jedną z nich. Szybko i skutecznie można wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: saymyname »

Myślę, że dzisiaj nie ma osób, które nie miałyby kredytu. Ja właśnie też chciałabym wziąć małą pożyczkę i dlatego zastanawiam się nad tym czy czy banki są otwarte w sobotę? Bo wolałabym udać się bezpośrednio do punktu i tam zapoznać z ofertami. A w sumie nie wiem, czy są jakieś zmiany w otwarciu banków...

Julia66
Posty: 438
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: Julia66 »

Myślicie, że osoby z Ukrainy mogą w naszym kraju otrzymać pożyczkę? Ogólnie wejdźcie sobie na stronę wygodnepozyczki/pl/pozyczki-dla-ukraincow , ponieważ tam można przeczytać o pożyczkach dla Ukraińców. Skorzystajcie sobie z najlepszych rozwiązań dla siebie. Powinniście być zadowoleni.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli byłaby Wam potrzebna pożyczka dla firmy i zastanawiacie się, z jakiej firmy najlepiej będzie skorzystać w tym zakresie, to ja od siebie polecam mam zgłosić się do taktofinanse/pl/biznes/pozyczka-dla-firmy. Wiem że mój znajomy korzystał z ich usług i z tego co pamiętam, To był naprawdę bardzo zadowolony. Polecam wziąć i pod uwagę, a myślę że nie będziecie rozczarowani.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: daga »

Ja się raz pokusiłam o kredyt i do tej pory tego żałuję, bo jak wiadomo, nie o wszystkim możemy się dowiedzieć. Dodatkowo sprawdzam pozew frankowy koszty forum , bo muszę mieć pewność, jak to ma działać. Mam nadzieję, że uda mi się to jakoś rozwikłać, jakoś się na to nakierować i będę miała jasność w tym, co robić i dlaczego. Co wy na to?

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: soya »

Nie, ale ostatnio nad tym myślałam i chyba sobie wezmę pożyczki 18 lat. Przydałoby mi się wsparcie na start teraz do mojego biznesu, bo nieco jeszcze grosza mi brakuje i też chce mieć zabezpieczenie. A na stronie KOKOS/pl widziałam kilka fajnych propozycji pożyczkowych.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: furka »

Myślę, że najtrudniej jest wziąć pożyczkę mieszkając i pracując za granicą. W przypadku Norwegii, polecam skontaktować się z Motty. Tutaj mają zaktualizowane systemy do wyliczania zdolności kredytowej, więc oferty mają naprawdę atrakcyjne. W dodatku można liczyć na zaangażowanie i pełen profesjonalizm ze strony pracowników.

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Pożyczka - braliście kiedyś i jak na tym wyszliście?

Post autor: saymyname »

Zależy jaka pożyczka i na co was interesuje? Może przydałby się wam leasing na start? Co wy na to?
Firma https://newleasing.pl/oferta/leasing-na-start/ oferuje właśnie leasing na strat na samochód czy też urządzenia, które będziecie potrzebować do prowadzenia biznesu. Zatem możecie przyjrzeć się ich ofercie.

ODPOWIEDZ