Marketing w firmie

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Marketing w firmie

Post autor: litovelek »

Reklama w sieci musi być wykonana profesjonalnie, bo jakby nie było to wizytówka naszej firmy. Ja zdecydowałam się na skorzystanie z usług zdziałania marketingowe Teraz wiem, że to była bardzo dobra decyzja. Po kilku miesiącach efekty ich działań są widoczne :)

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Marketing w firmie

Post autor: Aśka »

Zgadzam się z poprzednikiem social media są ciekawym elementem marketingu. Ja jednak postawiłem na coś bardziej zaawansowanego - content-marketing. Nie ukrywajmy. Na Facebooku czy Instagramie każdy potrafi dodać mniej lub bardziej chwytliwy post. Jednak pisać kontent, który przyciągnie klienta to zadanie trudne. Ja zleciłem to agencji Lencia i wyszło to fajnie. PS. O tym, że pozycjonowanie stron internetowych to podstawa, którą należy wykonać jako pierwszą chyba wspominać nie muszę ;p

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Marketing w firmie

Post autor: mitril »

Co myślicie o zakupie obserwujących na Instagramie? Ja dzięki firmie socialmediabost/pl/ mam spory sukces w sieci. Informacja o mojej stronie dotarła do wielu osób, a taka usługa jest naprawdę tania, polecam skorzystać z ich usług.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Marketing w firmie

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli jesteście zainteresowani tematyką SEO, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić kurs z pozycjonowania . Jest to kurs, dzięki którem zyskacie sporo wiedzy w tej tematyce i dowiecie się na co zwracać uwage.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Marketing w firmie

Post autor: modnisia34 »

Marketing w firmie to bardzo istotna sprawa i nie można tego zaniedbać. Oprócz działań reklamowych w sieci warto posiadać prezentację swojej firmy w razie spotkań biznesowych czy targów branżowych. Takie prezentacje wykona ci agencja tworzenieprezentacji/pl/portfolio/ która ma wiele udanych projektów. Przejrzyj ich stronę i zamów coś dla swojej firmy.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Marketing w firmie

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem. Jeżeli szukacie specjalistów od marketingu internetowego, to polecam Wam sprawdzić seo-pl/blog/jak-zwiekszyc-widocznosc-malych-firm-w-internecie/ . Korzystam z ich usług od wielu miesięcy i jestem bardzo zadowolony z efektów ich pracy.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Marketing w firmie

Post autor: Perunka »

Aktualnie prowadzenie działań marketingowych to nic prostego! Na pewno pomogą w tym działania SEO - wmh.agency/co-to-jest-seo-definicja/ Można w ogóle nie tylko samemu je prowadzić tylko właśnie zgłosić się do takich specjalistów jak wmh agency

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Marketing w firmie

Post autor: Rysia »

Myślę że zainteresuje was ten artykuł tu wakaty/com/pl/biznes/pozycjonowanie-stron-internetowych-czym-jest-i-na-czym-polega/ Wyjaśnia czym jest i na czym polega pozycjonowanie strony. A korzystając z optymalizacji SEO, poprawiamy pozycję w wyszukiwarkach i ułatwiamy dostęp do naszej strony potencjalnym klientom.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Marketing w firmie

Post autor: mitril »

A co myślicie o reklamie w internecie, konkretnie chodzi mi o social media ? Prowadzę od jakiegoś czasu sklep internetowy i jego sprzedaż nie szła za dobrze. Dlatego pomyślałam o reklamie w social mediach. Warto poczytać na ten temat na codecup/pl/jak-skutecznie-monitorowac-social-media/ czy na pewno warto

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Marketing w firmie

Post autor: Aśka »

Osobiście, to nie wiem czy skuteczną reklamą są social media. Minusem jest na pewno wysoka cena, ale też to, że czasami nasze konto może stać się z biegiem czasu fejkowe, warto poczytać jaklatwo/pl/jak-sprawdzic-czy-dane-konto-to-fake/ zeby się w tym nie zatracić :)

ODPOWIEDZ