Marketing w firmie

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Marketing w firmie

Post autor: Clamor »

Hej! Jako, ze prowadzę własny interes, chciałbym skorzystać z usług firmy, która pomaga przedsiębiorcy w zakresie marketingu. Korzystaliście już może z takich usług i możecie polecić coś sprawdzonego? Dużo dobrego w internecie słyszałem o tej stronce https://marketing-internetowy24.pl/ . Co o niej sądzicie? Warto się na nich zdecydować? Z tego co widzę to mają oni naprawdę pozytywne opinie. Dajcie znać.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

MarzenaW
Posty: 9
Rejestracja: wt maja 19, 2020 11:34 pm

Re: Marketing w firmie

Post autor: MarzenaW »

Marketing to skomplikowana sprawa.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Marketing w firmie

Post autor: hannah »

W dzisiejszych czasach najważniejszy jest marketing w internecie. Jednak trzeba wiedzieć, jak się za taki marketing zabrać. Moim zdaniem najlepszą opcją jest zatrudnienie w tym celu firmy zewnętrznej takiej jak Agencja Interaktywna eMedia: emedia/com/pl/ . Na pewno będziecie zadowoleni z efektów.

deborah
Posty: 530
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:47 pm

Re: Marketing w firmie

Post autor: deborah »

Działania marketingowe powinny być prowadzone internetowo i tradycyjnie. Ja zdecydowałam się na rozwieszenie banerów w całym mieście, które reklamują mój lokal gastronomiczny. Zaopatruję się w nie u DisplayPlanet - to producent flag reklamowych :)

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Marketing w firmie

Post autor: jula »

Dokładnie tak! Powinno się działać zarówno w sieci jak i lokalnie. Ja jednak skupiłabym się głównie na marketingu internetowym. Dlaczego? Dlatego, że w dzisiejszych czasach prawie każdy ma internet dzięki czemu mamy możliwość dotarcia do nowych potencjalnych klientów w bardzo szybki sposób. Oczywiście nie powinno się pozycjonować strony samodzielnie. Najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów takich jak ta agencja marketingowa kreacjasukcesu/pl/ Osoba bez odpowiedniej wiedzy może zaszkodzić firmie.

Jasieńka
Posty: 32
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:05 pm

Re: Marketing w firmie

Post autor: Jasieńka »

Wiadomo, że jeśli chodzi o firmę to bardzo ważny jest marketing. Ale na jaką formę tego marketingu się zdecydować? To jest bardzo dobre pytanie, dlatego też przeszukuję internet w celu uzyskania jakieś konkretnej odpowiedzi. I tak znalazłam ten link ltb/pl/oferta/social-media-marketing/ z którego to dowiedziałam się co tak na prawdę kryje się pod tymi socjal mediami. A Wy wiecie?

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Marketing w firmie

Post autor: marysia8383 »

Marketing on-line? Działasz coś w tym temacie? Tu znajdziesz podpowiedzi co i jak adnext/pl/baza-wiedzy/kampania-reklamowa/.

Kobietaewka77
Posty: 20
Rejestracja: czw paź 29, 2020 4:11 pm

Re: Marketing w firmie

Post autor: Kobietaewka77 »

Marketing w firmie, zaczynamy od samego początkowego etapu zakładania firmy. Mnie w tym wszystkim pomógł specjalista z firmy zenbox/pl/ i dobrze, że się z nim skontaktowałam, bo gdybym robiła to sam to bym była jeszcze daleko w tyle.

deborah
Posty: 530
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:47 pm

Re: Marketing w firmie

Post autor: deborah »

Dołączę się do pytania, ja poszukuję Agencja Marketingowa Wieliczka. Moja strona musi być wypromowana, tak aby zyskać nowych stałych klientów.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Marketing w firmie

Post autor: zuzula12 »

W przypadku tworzenia stron internetowych warto korzystać z pomocy specjalistów, dlatego polecam Wam usługi firmy generalinformatics/pl . Jest to agencja, która specjalizuje się w projektowaniu stron oraz ich pozycjonowaniu w sieci.

ODPOWIEDZ