Reklama dla biznesu

zuzula12
Posty: 1504
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Reklama dla biznesu

Post autor: zuzula12 »

Moim zdaniem istotną rolę w reklamie odgrywają obecnie media społecznościowe, dlatego polecam Wam sprawdzić usługi seospot/pl . W ofercie ich usług znajdziecie najróżniejsze metody związane z linkowaniem stron i sklepów internetowych.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Reklama dla biznesu

Post autor: Dominiśka »

A co powiecie na targi reklamy i druku? Moim zdaniem jest to świetny sposób by pozyskać nowych klientów, więc jak najbardziej warto udać się na wydarzenie organizowane przez remadays/com/pl/strona-glowna/ . Jestem pewna, że wam się spodoba

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Reklama dla biznesu

Post autor: Lana »

Nie tylko społecznościówki są ważne. W ogóle warto postawić na marketing w sieci. Ale taki z głową. Bo nie sztuką jest wydać budżet bez pozyskania klientów. Na szczęście są na rynku spece w temacie, którzy mogą pomóc ogarnąć temat. Ja zostawiam namiary na niego lembicz/pl/. Jeśli chcecie by wasz marketing był naprawdę skuteczny to Michał Lembicz zdecydowanie pomoże w temacie.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Reklama dla biznesu

Post autor: profesjonalna »

Business is business, jak to mówią, ale żeby się w nim utrzymać, to moim zdaniem powinniście przede wszystkim pomyśleć o marketingu. Zanim jednak on, to trzeba się dobrze do tego przygotować i pod tym kątem blog firmowy należy założyć. Moim zdaniem to będzie miało przełożenie na to, jak klienci będą mnie postrzegać.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Reklama dla biznesu

Post autor: Perunka »

Nie wiem czy ogarniasz, ale warto się zainteresować tematem SEO. Tutaj masz mnóstwo informacji od specjalistów w tym zakresie czyli wmh agency wmh.agency/co-to-jest-seo-definicja/ :)

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Reklama dla biznesu

Post autor: patka »

A czy wiecie, co to jest brief marketingowy: emedia/pl/blog/brief-dla-agencji-marketingowej-dlaczego-jest-tak-wazny ? Czytałam o tym, że jest to bardzo ważne jeśli chodzi o reklamę i marketing dla firmy. Zdecydowanie warto się zainteresować.

zuzula12
Posty: 1504
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Reklama dla biznesu

Post autor: zuzula12 »

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszej firmy i dlaczego? Osobiście mogę Wam polecić ofertę na stronie alphacreation/pl/ , gdzie znajdziecie profesjonalną firmę zajmującą się video marketingiem.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Reklama dla biznesu

Post autor: Dominiśka »

Z czystym sumieniem mogę polecić wam blogstory/pl/ . Jest to świetny blog, w którym zawartych jest bardzo wiele ciekawych informacji, które dotyczą marketingu internetowego, więc jestem pewna, że tutaj znajdziecie coś co was interesuje.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Reklama dla biznesu

Post autor: modnisia34 »

Jak chcesz reklamować swoją firmę to zacznij od porządnej strony firmowej i należytego pozycjonowania w sieci. Oczywiście takie zadania należy zlecić odpowiednim agencjom które znają się na rzeczy jak ta critical/pl/ Mają lata doświadczeń i znają się na tej branży więc efekt końcowy jest gwarantowany.

ODPOWIEDZ