Własny sklep internetowy?

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Własny sklep internetowy?

Post autor: nosleep »

Cześć, czy jest ktoś kto prowadzi własny sklep internetowy? Ja właśnie zastanawiam się nad otwarciem takiego biznesu. Teraz większość ludzi kupuje w sieci, więc wydaje mi się że jest to dobry sposób na zarobienie pieniędzy. Z tego co wiem sklep internetowy wymaga specjalnej strony internetowej. Tego typu platformy sprzedażowe przygotowują specjaliści z firmy Centuria centuria/pl/ . Może ktoś z was korzystał z ich usług i może podzielić się opinią?

zuzula12
Posty: 1485
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli chodzi o mnie, to od wielu lat prowadzę własną firmę i wiem jak ważna jest współpraca ze specjalistami. Postanowiłem skorzystać z usług profesjonalnej firmy zajmującej się projektowaniem sklepów i stron internetowy - empressia/pl/blog/38-ile-kosztuje-strona-internetowa-www-cena i mogę Wam ich szczerze polecić.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: Dominiśka »

Z czystym sumieniem mogę polecić wam solv/pl/sklepy-internetowe-w-2022/ . Tutaj dowiecie się wszystkiego na temat założenia własnego sklepu internetowego, dzięki temu na pewno podejmiecie dobrą decyzję

magiczna
Posty: 163
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: magiczna »

To na pewno wydatek, ale myślę, że pozytywny, bo jak się w to zainwestuje, dobrze popromuje, to dostanie się klientów i tak naprawdę sporo zyska. Ja również myślę o profesjonalnej stronie www, bo to jest jednak ważne. Na pewno zamówię opisy produktów cena mnie nie odstrasza i mam nadzieję, że czas będzie po mojej stronie.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: Dominiśka »

Przede wszystkim warto również wiedzieć jakie potrzeby mają klienci sklepów internetowych, więc z czystym sumieniem mogę polecić wam bluemedia/pl/baza-wiedzy/blog/ecommerce/jakie-sa-potrzeby-klientow-sklepow-internetowych , tutaj dowiecie się jakie warto zmiany wprowadzić.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: haanka »

a czy ktoś z Was zajmuje się sprzedażą odzieży ? ja myślę o tym by zająć się zawodowo handlem i sprzedażą odzieży, głownie tej dla dzieci. mam już wstępny biznes plan, teraz rozglądam się za wyposażeniem lokalu. Manekiny, regały czy podesty zamówię na pewno w sklepmoremannequins/pl/. szeroka oferta, niewysokie ceny a do tego indywidualne podejście do klienta.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: roomia »

Dla sklepu internetowego niezbędne są regały. Chodzi głownie o składowanie towaru bo wiem z doświadczenia że jeśli się nie ma dobrych regałów to można utknąć z towarem a podłodze. Dlatego warto znać miejsca gdzie takie regały można zamówić np. e-regaly/pl/pol_m_Regaly-metalowe-1719.html

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: Zaklinaska »

Jak najbardziej można, czemu nie, to dobry biznes. Warto sie tez zdecydować na IRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ Znajomy korzysta na WooComerce i jest zadowolony

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: Majka_ »

Rozpoczęcie własnej działalności w formie sklepu internetowego to rzeczywiście obiecujący pomysł, szczególnie w dobie rosnącej popularności zakupów online. Kluczowe jest jednak odpowiednie przygotowanie i zrozumienie, że sukces takiego przedsięwzięcia opiera się nie tylko na atrakcyjnej ofercie, ale również na efektywnym zarządzaniu całością procesów biznesowych. W tym kontekście, nieocenione okazują się być rozwiązania ecommerce https://asiston.pl/baza-wiedzy/rozwiazania-e-commerce/ które ułatwiają wiele aspektów prowadzenia sklepu internetowego, od budowy i zarządzania stroną, przez obsługę zamówień, po marketing i obsługę klienta. Dzięki tym rozwiązaniom, nawet osoby bez technicznego zaplecza mogą skutecznie zarządzać swoim e-biznesem, zwiększając swoje szanse na sukces.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Własny sklep internetowy?

Post autor: kobietki33 »

Płatności white-label to świetna opcja dla każdego sklepu internetowego. Jeśli zastanawiacie się nad wprowadzeniem tego typu możliwości dla swojego e-sklepu, to moim zdaniem warto w wolnej chwili zajrzeć na stronę autopay.pl, gdzie bezproblemowo znajdziecie tego typu możliwości do płatności w bardzo dobrej cenie. No i przede wszystkim bardzo bezpiecznie!

ODPOWIEDZ