biuro rachunkowe

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

biuro rachunkowe

Post autor: ewaO »

szukam z Warszawy, znacie jakieś sprawdzone?

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: biuro rachunkowe

Post autor: sepa »

Hmm, z Warszawy to będzie ciężko, bo pracujemy we Wrocławiu i tu naszą księgowością zajmuje się biuro usług rachunkowych Dora pani Doroty Jarząb we Wrocławiu biurorachunkowedora/com/pl/uslugi-ksiegowe-296843-779320.html. To biuro ma bardzo kompleksowe usługi, oprócz prowadzenia naszej pełnej księgowości zajmują się także naszą reprezentacją, czyli kontaktami z US, ZUS, GUS. To wszystko w bardzo dobrej cenie. Ogólnie pani Dorota jest mega kompetentna i rzetelna, wiec warto skorzystać z jej usług, polecam.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Tiburowski »

Jeżeli miałbym polecić jakieś biuro rachunkowe, to tylko i wyłącznie prowadzone przez Pana Jacka Zembatego biurorachunkoweboleslawiec/pl/oferta/uslugi-rachunkowe . Bardzo rzetelni, kompetentni i terminowi. Korzystamy z ich usług w naszej firmie i szczerze mogę powiedzieć, że współpraca z nimi to czysta przyjemność.

sejsa
Posty: 38
Rejestracja: czw lip 16, 2020 6:10 pm

Re: biuro rachunkowe

Post autor: sejsa »

Jeżeli ktoś z was szuka sprawdzonego biura rachunkowego w Okszowie, to bardzo serdecznie polecam Atalantę br-atalanta/pl/index-3.html. Z ich usług korzystamy nie od dziś, mają świetne ceny. Prowadzą nasza pełną księgowość i radzą sobie z tym znakomicie. Dzięki nim nie mamy już bałaganu w papierach, wszystkie czynności wykonują na czas, w pełni profesjonalnie, polecam.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: biuro rachunkowe

Post autor: eem »

My korzystamy ze sprawdzonego już przez nas usług biura rachunkowego Compo System w Łodzi compo-system/pl/zakres-uslug. To biuro jest bardzo rzetelna, mają kompetentnych pracowników, wiedzą co robić i myślę, że lepiej trafić nie mogliśmy. Warto im zaufać, polecam ich serdecznie.

Nyska
Posty: 16
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:33 am

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Nyska »

My korzystamy z usług Biura Rachunkowego J-J jjbr/pl/nasza-oferta/ksiegowosc-online i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Obsługa jest bardzo profesjonalna i zawsze mieści się w ustalonych wcześniej terminach. Dla osób z Wrocławia i okolic zdecydowanie polecam.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: biuro rachunkowe

Post autor: matra »

Znalezienie porządnego i zaufanego biura rachunkowego jest bardzo ważne. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu i rozglądacie się za firmą tego typu to polecam wam zapoznać się z ofertą ibiswroclaw/pl/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można w pełni polegać.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: biuro rachunkowe

Post autor: nata29 »

Tutaj biurowektor/pl/ jest namiar na ciekawe biuro księgowe. Jest tam bowiem wiele praktycznych usług, które pomagają w prowadzeniu firmowych spraw księgowych. Myślę, że takie zadanie zawsze warto powierzać specjalistom, którzy znają się na tym co robią i przede wszystkim prawidłowo będą nas rozliczać z urzędem skarbowym. Trzeba dbać o to, aby wszystko było w najlepszym porządku.

podlejska
Posty: 12
Rejestracja: pn lis 23, 2020 9:51 pm

Re: biuro rachunkowe

Post autor: podlejska »

:) Dla mnie sprawdzonym biurem rachunkowym jest to biuro z Łęczyckiej we Wrocławiu- Super Ksiegi. Prawdziwi fachowcy, polecam superksiegi/pl/

Woda
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 20, 2020 11:10 am

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Woda »

Jeśli chodzi o biuro księgowe w Warszawie i doradztwo podatkowe to ja korzystam z status.waw/pl/doradztwo-podatkowe Bardzo doświadczona kadra, która jest na bieżąco ze stale zmieniającym się prawem i przepisami. Do tego potrafią zrozumiale wytłumaczyć zawiłe kwestie nawet takiemu laikowi, jak ja :)

ODPOWIEDZ