biuro rachunkowe

Kajka
Posty: 29
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:16 pm

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Kajka »

Wiem, że biur rachunkowych jest bardzo dużo ale jak na razie to całkiem dobrze idzie mi samej zajmowanie się księgowością firmy. Tylko, że zastanawiam się nad tym jak skorygować numer faktury ? Bo okazało się, że źle wystawiłam numer faktury i teraz jakoś muszę to poprawić lecz kompletnie nie wiem jak się w ogóle za to zabrać. Może macie jakieś większe doświadczenie w tej kwestii?

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: biuro rachunkowe

Post autor: daga »

Mówi się, że dobra księgowa to skarb i ja się wcale z tym nie kryję. Również tak uważam, zwłaszcza że różne problemy mogą nas spotkać. Ja sama na przykład nie odważyłabym zajmować się rozliczeniami. Biuro Księgowe Łowicz musiałoby mi pomagać, jeśli odważyłabym się na własny biznes. Czas pokaże, czy tak się stanie. Pozdrawiam .

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: biuro rachunkowe

Post autor: nata29 »

A ofertę tego biura businessmind/pl/biuro-rachunkowe-gdansk/ już sprawdzaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie zerknąć na ich stronę i zobaczyć co oferują. Ważne jest bowiem to, aby mieli w ofercie usługi, które nas interesują, aby nie trzeba było wozić dokumenty w różne miejsca. Przemyślcie wszystko dokładnie.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: biuro rachunkowe

Post autor: hannah »

My zmieniliśmy ostatnio biuro rachunkowe i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zdecydowaliśmy się na biuro rachunkowe Duet Wrocław księgowość dla firm duet-sc/pl/ i muszę przyznać, że był to bardzo dobry wybór. Mogę spać spokojnie, że moje księgowe sprawy są profesjonalnie załatwione.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: biuro rachunkowe

Post autor: litovelek »

Ja całkiem niedawno jeszcze chciałam zainwestować w sokolowska-radcaprawny/pl/srodki-unijne-oraz-projekty-unijne/ naprawdę już się przymierzam, zeby dostac dofinansowanie przed założeniem mojej firmy.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Magnolia »

My jak najlepiej oceniamy współpracę z biurem rachunkowym z Warszawy Abacus adamus.net/pl/# Sprawdźcie ich sobie, bo działają bardzo solidnie i rzetelnie, mają w porządku stawki i bardzo sensowną rzecz, którą oferują - platformę internetową, na której na bieżąco 24h/dobę macie informacje o rozliczeniu księgowym, sprawdzicie elektroniczne archiwum z waszymi dokumentami. Bardzo dobrze się to sprawdza.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: biuro rachunkowe

Post autor: emeraldlady »

Ja chyba zainwestuję w biuro rachunkowe, bo znowu zamieszałam. Porobiło się kilka błędów i teraz muszę ogarnąć jaka jest kara za błędy w JPK. Mam nadzieję, że to mnie nie pogrąży.

Majeczka8
Posty: 30
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 12:13 am

Re: biuro rachunkowe

Post autor: Majeczka8 »

Myślę, że warto sprawdzić sobie to techtax/pl biuro rachunkowe. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Na pewno plusem jest to, że nie tylko można tam zająć się księgowością, ale również sprawami kadrowymi i płacowymi. Mają bowiem kompleksowy zakres usług.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: biuro rachunkowe

Post autor: yuka »

Jeżeli chodzi o prowadzenie księgowości, to my ufamy wyłącznie firmie PLUS plus.katowice/pl/ksiegowosc/ksiegowosc-dla-malych-firm/ z Katowic. To rzetelne biuro księgowe, mają korzystne ceny, są doświadczeni i kompetentni, znają się na tym, co robią, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, my się na nich nie zawiedliśmy, polecam serdecznie.

arleta32
Posty: 21
Rejestracja: pt lut 19, 2021 11:49 pm

Re: biuro rachunkowe

Post autor: arleta32 »

Rozliczenie podatku w Holandii? Wystarczy kliknąć w link, a dzięki biurze Help 4 You wszystko ci się rozjaśni. Znajdziesz tam odpowiedzi na pytania: Kiedy powinienem się rozliczyć i jakie dokumenty są mi do tego potrzebne? Czy nie będąc zameldowanym w Holandii jestem zobowiązany rozliczyć się z podatku w Holandii? oraz jakie dokumenty powinienem skompletować do rozliczenia podatku w Holandii?

ODPOWIEDZ