Szkolenie

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Szkolenie

Post autor: kobietki33 »

Wiesz co, myślę że warto również pod uwagę wziąć coś takiego jak szkolenie z importu usług jeżeli prowadzicie własnej działalności gospodarcze. Rynek bardzo szybko się zmienia, więc żeby być na bieżąco, warto korzystać sobie z takich dodatkowych kursów. Dajcie znać, co wy na ten temat uważacie.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Szkolenie

Post autor: kasiunia »

Jak znaleźć dobrego pracownika? - powinni to wiedzieć ludzie z działu HR. Nie jest jednak tak ,że to się po prostu wie i tyle. Określone umiejętności trzeba posiąść, gdzie? - na szkoleniach. Okazuje się ,że firmy szkoleniowe prowadzą właśnie szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Jedna z takich firm to firma Human Skills z Warszawy.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Szkolenie

Post autor: Dominiśka »

Mnie ostatnio bardzo spodobała się oferta jaką posiada szkolenia-kargroup.eu/aktualne-kursy/ . Dostępne są tutaj bardzo wartościowe kursy, więc na pewno znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Szkolenie

Post autor: zuzula12 »

W jaki sposób dbacie o rozwój Waszego biznesu i dlaczego? Czy są tutaj osoby zainteresowane Komunikacja szkolenie lub innymi kursami i szkolenia związanymi z zarządzeniem i doradztwem dla biznesu? Jeżeli tak, to polecam Wam wszystkim sprawdzić ofertę firmy High5 Training Group. 

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Szkolenie

Post autor: furka »

Regularne szkolenia są ważne w każdej firmie. Rozwijają ją i otwierają ścieżki do większych zarobków. Aby móc rozszerzyć działalność swojej firmy muszę wyrobić sobie uprawnienia sep g2. Dzięki nim w końcu spełnię swoje marzenia zawodowe. A według mnie nie ma nic lepszego niż spełniony przedsiębiorca.

ODPOWIEDZ