Szkolenie

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Szkolenie

Post autor: kendal »

Słuchajcie, ja szukam sprawdzonej placówki, dzięki którym będę mogła zdobyć uprawnienia z zakresu SEP. Jesteście w stanie mi coś polecić? Póki co, udało mi się znaleźć sep-on-line/pl/uprawnienia-sep-czestochowa Może ktoś z was ma doświadczenie w tym właśnie temacie?

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Szkolenie

Post autor: Aśka »

ja z kolei próbowałam się doszkolić odnośnie inwestowania w nieruchomości mistrzpodnajmu/pl/ serio bardzo to pomaga, przynajmniej wiesz co i jak

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Szkolenie

Post autor: Magnolia »

W każdej firmie podstawą są szkolenia BHP, bezpieczeństwo pracy zawsze powinno być na pierwszym miejscu. U nas w zakresie szkoleń BHP sprawdza się śląska firma szkoleniowa Inka bhp-inka/pl/ Mają duże doświadczenie, super instruktorów, rozsądne ceny no i ogólnie bardzo fajnie nam się z nimi współpracuje a działamy tak już długi czas.

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Szkolenie

Post autor: akacja56 »

Jak szukasz doszkoleń lub szkoły , kursów w zawodzie elektryk to zaś warto zerknąć do szkoły na zawodelektryk/pl/ gdzie mają naprawdę sporo fajnych ofert szkolnictwa i mogą Ci się one spodobać według mnie.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Szkolenie

Post autor: emeraldlady »

Szkolenie BHP w magazynie przebiegło u nas bezproblemowo. Przyszedł Pan, który jest odpowiednio wykwalifikowany i teraz jesteśmy spokojni o to, że nic złego się nie stanie. Teraz wszystko przebiega tak jak powinno. Przyznam, że nie miałam pojęcia, że będę właścicielką takiej hali, bo zawsze marzyłam po prostu o małym zakładzie produkcyjnym, ale tak bardzo się rozwinął, że nie mieliśmy wyjścia.

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Szkolenie

Post autor: soya »

Każde szkolenie może być przydatne, byle było powiązane z naszym zawodem, z naszymi zainteresowaniami. Jak chodzi o mnie to planuje teraz zapisać się na super kurs barmański i stopnia do sztukarestauracyjna/pl. Tam wszystkiego dowiem się o tworzeniu różnych drinków, łączeniu napojów etc. Taki kurs może być ekscytujący.

Karina0
Posty: 20
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:40 pm

Re: Szkolenie

Post autor: Karina0 »

Chcielibyśmy zrobić szkolenie w firmie, ponieważ zamierzamy wprowadzić nowe rozwiązania. Przyda się nam bardzo aplikacja call center , z którą trzeba będzie zapoznać pracowników. Chodzi tu głównie o ulepszenie obsługi i kontaktu z naszymi klientami a tym samym zwiększenie obrotów i sprzedaży. Takie aplikacje są teraz bardzo popularne w biznesie i warto w nie inwestować. W branży nieruchomości szczególnie przyda się taka opcja. Czy też korzystacie z podobnych rozwiązań? Jeśli tak to podzielcie się proszę uwagami.

Awatar użytkownika
Kaminskahx
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 01, 2021 9:45 pm

Re: Szkolenie

Post autor: Kaminskahx »

Gdzie najlepiej robić szkolenia? Znacie jakieś sale konferencyjne?
To co nas nie zabije, uczyni nas silniejszymi.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Szkolenie

Post autor: zuzula12 »

Uprawnienia budowlane dają szereg możliwości rozwoju zawodowego, dlatego wszystkim zainteresowanym tematem zdecydowanie polecam uprawnienia budowlane. Na stronie znajdziecie wszelkie informacje oraz materiały do nauki związane z egzaminami.

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: Szkolenie

Post autor: dixii »

Szkolenia BHP z pewnością należą do tych najważniejszych, obecnie w czasach pandemii większość z nich organizowana jest w sieci. Ale czy wiecie, ze zatrudniając stażystę na praktykach tez macie obowiązek zapewnić mu dostęp do takiego kursu ? Wszystkie szczegóły znajdziecie w tym artykule kursbhp/com/blog/czy-stazysta-musi-przechodzic-szkolenie-bhp. Myślę, ze warto się z nim zapoznać jeśli macie u siebie kogoś na praktykach :) p.s oferta szkoleniowa tej firmy też zasługuje na uwagę.

ODPOWIEDZ