Szkolenie

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Szkolenie

Post autor: kobietki33 »

Myślę że cześć z was wie czym jest test Gallupa. Ale poczytajcie o tym więcej na stronie od Cludo - może się wam to przydać w szkoleniu. Poza tym to świetna firma, prężnie działająca w branży call / contact center: cludo/pl/contact-center/genesyscloud/ - moim zdaniem warto sprawdzić genesys cloud ich firmy.

aklinka
Posty: 288
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Szkolenie

Post autor: aklinka »

Oczywiście szkolenie powinno być dopasowane do danej branży, więc dobrze byłoby poczytać jakie są cechy branży horeca i odpowiednie kursy do niej wybrać.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Szkolenie

Post autor: zuzula12 »

Ja zachęcam was do zdobycia uprawnień budowlanych. Na stronie uprawnienia-budowlane/pl macie trochę na ten temat informacji i macie materiały do nauki oraz programy które pozwalają wam rozwiązywać przykładowe egzaminy. To fajna i pomocna opcja. Dysponowanie takimi uprawnieniami otwiera wiele możliwości podjęcia pracy. Zastanówcie sie i zapisujcie na takie szkolenia i kursy.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Szkolenie

Post autor: paulajanicka »

A może kurs operatora wózka widłowego? Branża ta ciągle się rozwija, daje coraz większe perspektywy. Myślę, że dla osób, które są dokładne i precyzyjne kierowanie wózkiem będzie proste i satysfakcjonujące. W pierwszej kolejności warto dowiedzieć się ile zarabia operator wózka widłowego i jakie są jego najczęstsze zadania. Coraz więcej kobiet chce się rozwijać w tej branży, więc każdy ma szansę.

Katia
Posty: 29
Rejestracja: śr sty 20, 2021 11:36 am

Re: Szkolenie

Post autor: Katia »

Bardzo dobry pomysł z tym kursem na wózek widłowy. Mój brat niedawno zdecydował się na takie szkolenie, bo sporo firm szuka wykwalifikowanych pracowników z tej dziedziny. Kurs w którym brał udział organizowało Centrum Szkolenia Zawodowego solidneszkolenia/pl. Bardzo był zadowolony z całego szkolenia - ciekawy program, sympatyczni prowadzący, dopasowujący program do wymagań rynku pracy i do umiejętności kursantów.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Szkolenie

Post autor: Dominika »

Cześć czy myślicie że organizację dużego szkolenia zlecić lepiej firmie zewnętrznej? Chcieliśmy zrobić dość spore szkolenie ale zastanawiamy się właśnie nad wynajęciem firmy Eventomi, która od wielu lat zajmuje się organizacją tego typu wydarzeń.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Szkolenie

Post autor: nosleep »

Moim zdaniem warto zdecydować się na szkolenie z języka obcego. Jeśli w pracy używacie angielskiego to może zainteresuje Was angielski dla firm. Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy ze szkoły Ling Team. Często w różnych firmach wymagany jest specjalistyczny jeżyk angielski lub biznesowy, dlatego taki kurs jak najbardziej się przyda.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Szkolenie

Post autor: Dominiśka »

Jeżeli chodzi o szkolenia to warto zapisać się na Kurs Certyfikat Kompetencji Zawodowych . W ten sposób będziecie mogli zajmować się przewozami osób, dodatkowo na kursie zdobędziecie dużą wiedzę, dlatego warto się na niego zapisać

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Szkolenie

Post autor: patka »

Polecam poczytać więcej o możliwościach takich jak na przykład szkolenie dla Hr: rosieksolutions/pl/rozwiazania-dla-hr/agile-hr-foundation-szkolenie-otwarte/ . Moim zdaniem są to bardzo interesujące szkolenia i warto się z nimi zapoznać bliżej.

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: Szkolenie

Post autor: krysia1844 »

Czy planujecie w najbliższym czasie rozpocząć naukę języka obcego? Jeśli tak to zdecydowanie mogę Wam polecić szkołę profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/chinski, gdzie możecie podjąć kurs wielu języków. W ofercie mają zarówno kursy stacjonarne, jak i online!

ODPOWIEDZ