Szkolenie

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Szkolenie

Post autor: daga »

Czy pracując w firmie sprzedającej samochody używane, powinnam przejść przez szkolenie z negocjacji?. Dodam, że mój pracodawca podpisując ze mną umowę nic o tym nie wspomniał. Tylko, że jestem osobą, która nie umie negocjować i nie wiem czy bez takich kursów będę nadawała się do tej roboty.

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: Szkolenie

Post autor: lunka »

Najlepsze są praktyczne kursy, po których możemy mieć praktyczne umiejętności i uprawnienia. Idealny jest Kurs na elektryka i jeśli mamy pracę zbliżoną do takich działań to dodatkowy kurs będzie świetną opcją, by podnieść swoje kwalifikacje.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Szkolenie

Post autor: hannah »

Uważam, że takie kursy to kwestia indywidualna. Warto jednak rzucić okiem na bezpłatne szkolenia lublin: kursor.edu/pl/projekty/. Znajdziecie tam między innymi kwalifikacyjne kursy zawodowe, które służą podniesieniu kwalifikacji zawodowych.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Szkolenie

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że każda osoba chyba była już na jakimś szkoleniu ... i bardzo dobrze. Szkolenia powinny być jednak starannie dopierane do potrzeb. Większość z nas pracuje czy współpracuje z klientem, więc umiejętności rozmowy z nim zwane często negocjacją to ważna umiejętność. Właśnie dla osiągnięcia określonych umiejętności niezbędne są szkolenia negocjacyjne , dzięki którym nabędziemy łatwość w relajach z klientami.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Szkolenie

Post autor: nosleep »

Wybór szkoleń w każdej branży jest bardzo dużo, więc myślę że bez problemu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeśli interesują was szkolenia z wykonywania profesjonalnych tatuaży, zerknijcie na ofertę Akademii tatuażu z Krakowa paredo/pl/. Tu możecie skorzystać za szkoleń prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę, dzięki czemu możecie w prosty sposób udoskonalić swoje umiejętności z wykonywania różnych rodzajów tatuaży. Po zakończeniu szkolenia otrzymacie certyfikat, a także uprawnienia do samodzielnego wykonywania tatuaży.

aklinka
Posty: 288
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Szkolenie

Post autor: aklinka »

Podstawa to korzystać ze szkoleń, które realnie wniosą coś nowego, a z tym różnie bywa, dlatego też warto polegać na rekomendacjach osób z branży. Moja koleżanka, która również pracuje jako psycholog, niedawno polecała mi to szkolenie cbt/pl/szkolenia/praca-z-dziecmi-i-mlodzieza-w-modelu-poznawczo-behawioralnym-teoria-i-praktyka/ i planuję się na nie wybrać. Temat pracy z dziećmi i młodzieżą bardzo mnie interesuje i chcę być na bieżąco z teorią oraz praktyką

krysia1844
Posty: 65
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 10:52 am

Re: Szkolenie

Post autor: krysia1844 »

Jeśli szukalibyście zatrudnienie w kraju lub za granicą to zajrzyjcie do agencji pracy tymczasowej na polandworkforce/com/, gdzie znajdziecie ogłoszenia o pracę.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Szkolenie

Post autor: modnisia34 »

Ja jestem zwolenniczką szkoleń i kursów i staram się uczestniczyć w tylu ilu się da i coś wniosą do mojego rozwoju. Obecnie szykuję się do szkolenia z zarządzania projektem gdyż potrzebuję podnieść moje kwalifikacje z tego zakresu. Coraz częściej dostaję zespół do kierowania i chcę dobrze nimi zarządzać.

megXX
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:07 pm

Re: Szkolenie

Post autor: megXX »

Jak nie trzeba to nie ma co robić, znam osoby, które na siłe chciałby się na wszystko szkolić. Wiadomo, że warto, ale tylko to co będzie wam potrzebne:) Szukając pracy, pracodawcy docenią to, że przyszły pracownik ma już jakieś kursy. Zobaczcie sobie też fachpraca/pl/poradnik/cv-i-list-motywacyjny-pracownika-fizycznego-wzor/ Szukając pracy wzory cv i listu motywacyjnego na pewno się przydadzą.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Szkolenie

Post autor: Dominiśka »

Nie tak dawno właśnie zapisałam się na szkolenie organizowane przez newu/pl/ i powiem wam, że zdobyłam tutaj naprawdę wielką wiedzę. Szkolenia odbywają się w bardzo dobrej atmosferze, więc jak najbardziej warto się tutaj zapisać

ODPOWIEDZ