Szkolenie

kendal
Posty: 674
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Szkolenie

Post autor: kendal »

Skoro o kursach i szkoleniach mowa, to ja chciałabym wam polecić: kursynieruchomosci/pl/ Pod tym linkiem znajdziecie namiar na szeroko polecane kursy i szkolenia dla agentow nieruchomości. Zdobywanie wiedzy jest ważne, bez względu na wiek.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Szkolenie

Post autor: nosleep »

Teraz dostępność kursów jest ogromna, więc każdy, kto ma ochotę się szkolić może to zrobić bez problemu. Jeśli działacie w branży medycznej lub jesteście trenerami personalnymi to może Was zainteresuje kurs z ćwiczeń mięśni dna miednicy organizowany przez bebotrening/pl/ . Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych instruktorów, składa się z części teoretycznej i praktycznej, a po jego ukończeniu otrzymuje się certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Szkolenie

Post autor: kobietki33 »

Sama ostatnio doszłam do wniosku, że wypadałoby wysłać swoich pracowników na jakieś dodatkowe szkolenia. Na stronie tego portalu ki24.info/pl/652_materialy_partnera/25186_szkolenia-dla-firm---sprawdz-co-musisz-o-nich-wiedziec.html udało mi się znaleźć wiele ciekawych inspiracji w tym zakresie, więc jeżeli również macie taki dylemat, to koniecznie sobie tam zerknięcie.

magiczna
Posty: 163
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Szkolenie

Post autor: magiczna »

Ja to już na głowę dostaję ze szkoleniami, jakie ogólnie mam do zrobienia. Szef ciągle coś wymyśla i to takie nazwy, że ja nie wiem, na co idę dosłownie :x . Teraz mam mieć kurs points of you , co ma mi pomóc ogólnie w rozwoju osobistym, ale nie do końca wiem, czego się spodziewać. Niemniej cieszę się, że tego spróbuję.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Szkolenie

Post autor: Aśka »

Jaka według Was jest dobra firma szkoleniowa ? Szukam szkoleń biznesowych, które będą prowadzone w ciekawy sposób, wiedza przekazana będzie przystępnym językiem i łatwy sposób. Oczywiście zależy mi również na tym, żeby takie szkolenie wniosło dużo wiedzy.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Szkolenie

Post autor: Dominiśka »

Doskonałym wyborem będzie jednak newu/pl/ . Możecie tutaj odbyć szkolenie z medycyny estetycznej i szczerze mówiąc można zyskać tutaj naprawdę wielką wiedzę co jest ważne

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Szkolenie

Post autor: jula »

Ja dzisiaj znalazłam szkolenia dla dietetyków i zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty. Od dawna interesuję się dietetyką. Schudłam ponad 40 kilogramów. Uwielbiam układać jadłospisy, liczyć kalorie i trenować. Myślę, ze mogłabym motywować do tego innych.

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Szkolenie

Post autor: patka »

Uważam, że wybór takich szkoleń to kwestia indywidualna. Jednak myślę, że mogą Was zainteresować szkolenia rady pedagogicznej: kursor.edu/pl/wodn/rady-pedagogiczne . Wybór jest duży, każdy znajdzie coś dla siebie.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Szkolenie

Post autor: mitril »

Hej, a jak w Waszych firmach ma się komunikacja międzypokoleniowa ? Myślę czy nie wysłać kilku pracowników na szkolenie związane z tym tematem. Co o tym sądzicie ?

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Szkolenie

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem. Jeżeli chcecie rozwinąć swoje umiejętności związane z prezentacją, to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy drim-power/pl/wystapienia-publiczne-szkolenie/ , gdzie znajdziecie np. kurs wystąpień publicznych.

ODPOWIEDZ