Szkolenie

justa
Posty: 22
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 4:43 pm

Re: Szkolenie

Post autor: justa »

My mieliśmy w biurze zorganizowany kurs językowy języka angielskiego. Go przeprowadzała szkoła językowa LING Partner z Wrocławia, która w swojej ofercie ma specjalnie przygotowaną usługę szkoleń dla firm lingpartner/pl/oferta/szkolenia-jezykowe-dla-firm. To prawdziwi profesjonaliści, ich lektorzy są bardzo kompetentni, mają ogromna wiedzę i potrafią ją przekazać w przystępny sposób. Ceny posiadają korzystne, no i mogę ich szczerze polecić, bo są skuteczni :).

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Szkolenie

Post autor: hannah »

Może kurs językowy? Uważam, że znajomość języków obcych zawsze może się przydać. W centrum języków europejskich Columbus znajdziecie kursy językowe dla różnych grup wiekowych: columbus.lublin/pl/ .

suri
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 08, 2020 8:12 pm

Re: Szkolenie

Post autor: suri »

Uważam, że szkolenia to bardzo ważna sprawa, a często w firmach są pomijane. U nas szkolenia odbywają się cyklicznie, są to przede wszystkim szkolenia BHP, pierwszej pomocy, ale również szkolenia dla kierowców i ADR. Je wszystkie organizuje i przeprowadza u nas zewnętrzna firma PRO.EDU z Wągrowca proedu.eu/szkolenia-kierowcow/. To rzetelni ludzie, mają kompleksową ofertę, znają się na tym, co robią, no i cenowo współpraca z nimi jak najbardziej się opłaca, polecam.

Marzena21
Posty: 25
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 1:43 pm

Re: Szkolenie

Post autor: Marzena21 »

Ostatnio w internecie natknęłam się na wpis o tym na blogu - kurs języka angielskiego poznań .To bardzo wartościowy wpis. Według mnie można się dzięki nim dużo doedukować. Zapoznajcie się sami a nie pożałujecie. Są tam zarówno inne interesujące wpisy.

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Szkolenie

Post autor: grama »

Uważam, że szkolenia to bardzo ważna sprawa, a często w firmach są pomijane. U nas szkolenia odbywają się cyklicznie, są to przede wszystkim szkolenia BHP, pierwszej pomocy, ale również szkolenia dla kierowców i ADR. Je wszystkie organizuje i przeprowadza u nas zewnętrzna firma PRO.EDU z Wągrowca proedu.eu/szkolenia-kierowcow/. To rzetelni ludzie, mają kompleksową ofertę, znają się na tym, co robią, no i cenowo współpraca z nimi jak najbardziej się opłaca, polecam.
Należy zacząć od szkoleń BHP, to są podstawowe szkolenia, które na pewno trzeba przeprowadzić w każdej pracy. My do ich wykonywania zatrudniamy firmę Pirotoks w Katowicach pirotoks/com/pl/nasze-uslugi/szkolenia/. Oni mają kompleksowy program szkoleń, same szkolenia są rzetelnie przeprowadzone, przez kompetentnych specjalistów, no i w korzystnej cenie. Serdecznie ich polecam.

kamilka45
Posty: 22
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Szkolenie

Post autor: kamilka45 »

Do szkoleń z języków obcych można na pewno zaliczyć też fajną szkołę tę lincoln.edu/pl/warszawa/centrum/ . Jak dla mnie to fajna opcja godna uwagi. Każdy odnajdzie się w takiej szkole i będzie miał szansę nauczyć się wszystkiego od podstaw lub w trybie więcej zaawansowanym niż standardowo.

HalinkaKalinka
Posty: 45
Rejestracja: ndz paź 11, 2020 11:07 am

Re: Szkolenie

Post autor: HalinkaKalinka »

A czy jest tutaj ktoś, kto jest przedsiębiorcom, pracownikiem spółdzielni mieszkaniowej lub pracownikiem zajmującym się zarządzeniem i administrowaniem nieruchomościami? Bo jeśli tak to polecam efektywniej/pl/audyting-energetyczny-dla-zarzadcow-nieruchomosci/, gdzie poznacie wszystkie zagadnienia związane z poprawnym wykonywaniem badań termowizyjnych budynków mieszkalnych.

Awatar użytkownika
gotowe
Posty: 5
Rejestracja: pt sty 22, 2021 6:11 pm

Re: Szkolenie

Post autor: gotowe »

Czy ktoś z was zna jeszcze jakieś ośrodki szkoleniowe? Czekam na wasze odpowiedzi.
Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Szkolenie

Post autor: litovelek »

Ja jak nie umiałam się nauczyć matmy to tylko i wyłącznie korzystałam z usług pitagoras.edu/pl/
pitagoras.edu/pl/ Mają najlepszych nauczycieli, najlepsze metody nauczania.

kraksa
Posty: 105
Rejestracja: pn sty 25, 2021 1:22 pm

Re: Szkolenie

Post autor: kraksa »

Mnie zainteresowało zarządzanie zespołem szkolenia czyli wypracowanie konstruktywnych propozycji zmian w pracy zespołu. Wśród korzyści dla uczestników jest wzrost efektywności pracy działu i poprawa relacji i atmosfery w dziale a także poprawa komunikacji pionowej i poziomej

ODPOWIEDZ